Reklama
Reklama

Rozenek poparła Kingę Rusin w konflikcie ze Stanowskim. Szok, co powiedziała

Nic tak nie łączy, jak wspólny wróg. W niespodziewanym zwrocie akcji Małgorzata Rozenek-Majdan, opowiedziała się po stronie swej wieloletniej rywalki, Kingi Rusin, w sporze przeciwko Krzysztofowi Stanowskiemu. Taki obrót sprawy zaskoczył wielu internautów.

Rozenek-Majdan ostro o Stanowskim

W tym tygodniu, odbyła się uroczysta premiera filmu o Kubie Błaszczykowskim. Na premierze pojawiła się między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan. Po projekcji filmu została zapytana przez dziennikarkę Plotka, co sądzi o "Kanale sportowym", "Kanale zero" i samym Krzysztofie Stanowskim. Celebrytka pośpiesznie odpowiedziała:

"Ja jestem osobą naprawdę niepodzielającą entuzjazmu na temat redaktora Stanowskiego, ani tego, co robi zawodowo, ani tego, jak zachowywał się przez ostatnie parę lat."

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera Kingę Rusin w konflikcie z Krzysztofem Stanowskim

Rozenek jest na bieżąco w social mediach. Jej profil śledzi 1,5 miliona osób! Na jaw wyszło, że obserwuje swoją wieloletnią rywalkę - Kingę Rusin. Była na bieżąco z tym, co Kinga mówiła na temat Stanowskiego. Kiedy reporterka zaczęła zagłębiać się w temat, pytając o konkretne działania Stanowskiego, które zraziły ją do niego, Rozenek krótko stwierdziła, że Kinga Rusin już wszystko powiedziała na ten temat.

"Nie chcę rozpoczynać dramy, bo wiem, że moja koleżanka po fachu - Kinga, jest teraz z nim na wojennej ścieżce, ale tak jak rzadko kiedy mam okazję, żeby się z Kingą Rusin zgodzić, tak akurat w tym przypadku się zgadzam." - zakończyła. 

O co chodziło w sporze Rusin vs Rozenek?

W 2018 roku Małgorzata Rozenek została twarzą jednej z wiodących marek kosmetycznych, pod adresem której zastrzeżenia ma Kinga Rusin: chodzi mianowicie o testowanie kosmetyków na zwierzętach. Afera wybuchła po tym, jak Rozenek zarzuciła Rusin wykorzystywanie walki o prawa zwierząt do celów wizerunkowych, ta druga odpowiedziała obszernym wpisem na Instagramie. Padło w nim m.in. określenie "wypindrzona, sztuczna lala" i zarzut poświęcania wartości, jaką są prawa zwierząt, dla pieniędzy. 

Rozenek odpowiedziała krótkim: "Jest mi po prostu, po ludzku przykro...". Bardziej wylewny był jej mąż Radosław Majdan, który dorzucił swoje trzy grosze do konfliktu. Na tym wymiana instagramowych "uprzejmości" się nie zakończyła, a w konflikt włączyły się i inne gwiazdy show-biznesu, opowiadając się po jednej lub drugiej stronie.

Zobacz też: 

Zaskakujące wieści na temat Małgorzaty Rozenek. Najpierw wizyta w szpitalu, a teraz jeszcze to

Małgorzata Rozenek-Majdan ujawniła największe marzenie. Co na to Radosław? [POMPONIK EXCLUSIVE]

Wydało się. Rozenek zdradziła, dlaczego Majdan jest jej trzecim mężem
 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Kinga Rusin | Krzysztof Stanowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy