Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rozenek dogryza Kaczoruk! "Klasyczny przykład hipokryzji"

Małgorzata Rozenek-Majdan (37 l. lub nawet mniej!) wciąż nie przepuszcza okazji, by wbić szpilę Renulce Kaczoruk (30 l.) i jej konkubentowi...

Ostatnio Polsat podał oficjalną listę uczestników najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". 

Reklama

Trzeba przyznać, że producentom udało się zaskoczyć. Wśród pląsających na parkiecie zobaczymy m.in. kryminalistę Popka oraz znienawidzoną przez widzów "Azja Express" partnerkę Kuby Wojewódzkiego (54 l.). 

Przypomnijmy, że to właśnie w tym show Kaczoruk dorobiła się przezwiska "Żenulka", a jej konflikt z Majdanami przeszedł już do historii.

Portal party.pl postanowił więc spytać Małgonię, co myśli o udziale Renaty w tanecznym show. Rozenek jak zwykle nie zawiodła...

"Twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, ale absolutnie nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego. Uważa polski show-biznes za wylęgarnię tak złych osób, jak my, i idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy. To jest klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji" - oburza się celebrytka. 

W rozmowie wziął też udział Radzio, który dla odmiany zakpił z Kuby.

"Jak się zaczęliśmy spotykać z Małgosią, to narzeczony Kaczoruk powiedział, że ja dzięki związkowi awansowałem do pierwszej ligi. Tak sobie myślę, że on dzięki swojemu związkowi, spadnie do drugiej ligi" - zakpił. 

Renata i Kuba odpowiedzą?

Dowiedz się więcej na temat: rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje