Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Rozenek będzie "czarnym koniem" 14. edycji "Tańca z gwiazdami"

Małgorzata Rozenek (35 l.) jest obecnie największą gwiazdą TVN. Stacja chce, by celebrytka wzięła udział w nadchodzącej, 14. edycji "Tańca z gwiazdami".

Po rozwodzie z aktorem Jackiem Rozenkiem (44 l.) Małgorzata wyraźnie dała do zrozumienia swoim pracodawcom, że musi zarabiać na dzieci. Na razie prowadzi w TVN programy "Perfekcyjna pani domu" i "Kto was tak urządził?". Wszystko wskazuje jednak na to, że wiosną weźmie udział w wymagającym i czasochłonnym show, które jednocześnie przyniesie jej spory zastrzyk gotówki.

Reklama

"Jest pewniakiem, jeśli chodzi o najbliższą, czternastą już edycję 'Tańca z gwiazdami'" - mówi "Rewii" osoba związana z programem. "Produkcja obstawia, że będzie czarnym koniem, ale by wygrać, musi się bardzo starać, ponieważ poprzeczka z edycji na edycję idzie bardzo do góry".

Małgorzata, jako absolwentka szkoły baletowej, chce pokazać Polakom, że nie tylko w sprzątaniu jest bezkonkurencyjna. Typuje się, że zatańczy ona z Rafałem Maserakiem lub Janem Klimentem.

W przygotowaniach może liczyć również na pomoc brata, Mishy Kostrzewskiego, wybitnego tancerza, który przez dziesięć lat był solistą w operze w Monte Carlo, teraz występuje w operze w Lyonie i zajmuje się choreografią.

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | związek | Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama