Reklama
Reklama
Tylko u nas

Roxie Węgiel zazdrosna o sukces Sary James w "Mam Talent"? Tak zareagowała na jej wynik

Sara James odniosła ostatnio niemały sukces, dostając się do finału amerykańskiego „Mam Talent”. Wówczas pojawiły się głosy, że jej koleżanka z branży Roxie Węgiel jest o to zazdrosna. W rozmowie z naszym reporterem wyjawiła, jaka jest prawda.

Roxie Węgiel zazdrosna o sukces Sary James?

Zarówno Roxie Węgiel, jak i Sara James reprezentowały nas kraj w Eurowizji Junior. Pierwsza wygrała konkurs, drugiej niestety się nie udało, za to podbiła serca amerykańskiej publiczności w "Mam Talent" i pomimo iż nie zajęła 1. miejsca, to mówi się, że odniosła ogromny światowy sukces. Wówczas pojawiły się głosy, że Roxie jest o to zazdrosna. Nasz reporter zapytał ją, jak jest naprawdę.

Reklama

Jak można było się spodziewać, wykonawczyni hitu "Anyone I want to be" stanowczo zaprzeczyła, jakoby była choć trochę zazdrosna o sukces koleżanki. Wręcz przeciwnie, mocno jej kibicowała!

"Personalnie ja Sarę uwielbiam. Ona jest tak pozytywnym freakiem. Podziwiam ją za to, że zdecydowała się na coś takiego, jak przygoda w amerykańskim "Mam Talent" i naprawdę - tak daleko zajść w takim talent show, to jest duży wyczyn" - powiedziała w rozmowie z pomponik.pl.

Ona sama jednak nie zdecydowałaby się wziąć udział w tego typu programie. Jak sama przyznała, nie widzi siebie w czymś takim, dlatego tym bardziej podziwia Sarę.

"Nie, to w ogóle nie moja bajka. Nigdy mi do głowy nie przyszło, żeby wziąć udział w czymś takim i jak się dowiedziałam, że Sara bierze udział w amerykańskim "Mam Talent", to miałam takie "wow, ale super".

Roxie Węgiel wyznała nam również, który z występów Sary James najbardziej jej się podobał. Podkreśliła również, jak dużą robotę zrobiła jej koleżanka i jak bardzo jest z niej dumna.

"Ten pierwszy i ten ostatni finałowy. (...) Każdy jej występ był cudowny w tym programie i ja jestem z niej przeogromnie dumna, bo naprawdę pokazała tę klasę" - wyznała naszemu reporterowi.

Cały wywiad z Roxie Węgiel możecie obejrzeć poniżej:

Zobacz też:

Roxie Węgiel chwali się ciałem. Jej stylizacja wywołała burzę

Sara James opowiedziała o relacji z Simonem Cowellem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Sara James
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy