Reklama
Reklama

Roxie Węgiel pilnie przekazała wspaniałą nowinę. Nie może uwierzyć, że to już się stało. Spływają gratulacje!

Roksana Węgiel podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Bez wątpienia w życiu młodej gwiazdy sporo się ostatnio dzieje i to głównie w życiu prywatnym. Tym razem radość wywołał sukces zawodowy. 18-latka pochwaliła się właśnie sporym wyróżnieniem. Od razu posypały się gratulacje...

Roksana Węgiel (posłuchaj!) ma dopiero osiemnaście lat, ale już może pochwalić się naprawdę sporymi osiągnięciami w polskim show-biznesie. Przypomnijmy, że zaczynała swoją karierę jako 13-latka, biorąc udział w show TVP "The Voice Kids". 

Potem pojawiła się Eurowizja Junior i odniosła spektakularny sukces, który niesamowicie rozpędził jej karierę. 

Od jakiegoś czasu w mediach Roxie wzbudza jednak zainteresowanie nie z powodu osiągnięć muzycznych, a życia prywatnego, w którym naprawdę sporo się dzieje. 

Reklama

Roksana Węgiel i Kevin Mglej: Ich romans wywołał sensację

Sensację wywołał jej romans ze starszym o osiem lat tekściarzem Kevinem Mglejem. Ugodzonej strzałą Amora niepełnoletniej wówczas piosenkarce nie przeszkadzał nawet fakt, że ukochany ma już dziecko z inną kobietą. W ten oto sposób Węgiel szybko została okrzyknięta przez tabloidy mianem "macochy". 

Jak przyznała w niedawnym wywiadzie, wraz z Kevinem uznali, że od razu powiedzą o wszystkim jej rodzicom, by ci nie dowiadywali się z mediów o "tajemnicach" być może przyszłego zięcia. 

"Powiedziałam wprost o wszystkim. W ogóle stawialiśmy od początku na szczerość. O wszystkim powiedzieliśmy moim rodzicom. Nawet mieli jakąś rozmowę, mój tata z Kevinem. Wszystko było jasne od początku. Nie mieli nic przeciwko. Myślę, że docenili tę szczerość" - wyznała Roxie u Żurnalisty. 

Na szczęście wokalistka znalazła też wspólny język z synkiem Kevina - Williamem, który okazał się "cudownym dzieckiem" 

"Mam wrażenie, że mamy superrelację. Także, w ogóle mi to nie przeszkadza. Jest naprawdę cudownym człowieczkiem i zupełnie to nam nie przeszkadza" - zapewniła.

Roxie Węgiel ma powody do radości. Jej twarz pojawiła się na Times Square

Teraz piosenkarka ma kolejny powód do zadowolenia. Spełniło się bowiem jej wielki marzenie, czym od razu postanowiła pochwalić się fanom. 

Roksanę spotkało bowiem niesamowite wyróżnienie i jej zdjęcie wylądowało na wielkim telebimie na nowojorskim Times Square w Nowym Jorku. 

To popularna w ostatnim czasie forma promocyjna największej platformy streamingowej na świecie. Wcześniej podobny zaszczyt spotkał zaledwie kilku polskich artystów, m.in. Brodkę, Darię Zawiałow czy Dawida Podsiadło. 

"TIMES SQUARE. Nie ma rzeczy niemożliwych... jestem niesamowicie wzruszona. Dziękuję za takie wyróżnienie Spotify. Moje kolejne marzenie właśnie się spełniło... Nie mogę w to uwierzyć" - ekscytuje się Roxie.

Pod postem fani zasypali ją gratulacjami i ciepłymi słowami:

"Dumna jestem bardzo", "Gratulacje", "Jest wielka duma", "Gratulacje, kochana! Należało się!", "Bardzo ci kibicuję od samego początku", "Jestem wzruszona, że ci się to udało. Gratuluję", "Wielki szacunek", "Roxie nie do zatrzymania" - pisali jej ludzie. 

Zobacz też:

Roksana Węgiel otwarcie o randkowaniu ze starszym o 8 lat mężczyzną! Poszła w ślady swojej mamy

Roksana Węgiel przeszła totalną metamorfozę. Dawni fani jej nie poznają?

Roxie Węgiel zawalczy w MMA? Szokujące zdjęcie wokalistki.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy