Reklama
Reklama

Romanowska przeżywa ciężkie chwile. Musiała pilnie zmienić zawodowe plany

Elżbieta Romanowska może mieć problemy przez swój obecny stan. Aktorka i prowadząca program "Nasz nowy dom" poważnie zachorowała. Na Instagramie podzieliła się objawami i szczegółami na temat tego, jak sobie radzi z przeziębieniem.

Romanowska przeżywa ciężkie chwile: "Drgawki i niemoc"

Elżbieta Romanowska doskonale sprawdziła się jako nowa prowadząca programu Polsatu "Nasz nowy dom", w którym to ekipa remontowa zmienia życia potrzebujących osób. Niestety aktorka przeżywa obecnie ciężkie chwile. Na Instagramie przyznała, że od dawna nie czuła się tak źle

Romanowska powalona przez choróbsko. Musiała pilnie zmienić plany zawodowe

Elżbieta Romanowska jest rozchwytywaną i zajętą aktorką, która łączy w swoim grafiku kilka prac jednocześnie. Pracuje w teatrze, bierze udział w nagrywkach do nowego sezonu "Nasz nowy dom", a także gra w serialach. Nic dziwnego, że tak zabiegany styl życia nie sprzyja budowaniu odporności. 

Reklama

Aktorka wyznała na Instagramie, że od dawna nie miała takich silnych objawów przeziębienia: "No dawno mnie tak choróbsko nie powaliło. Dwa dni wyjęte z życiorysu. Odwołane spektakle. Temperatura ponad 39,5, drgawki, ból głowy i ogólna niemoc" - czytamy u Romanowskiej na Instagramie

Tak Romanowska wraca do zdrowia

Wygląda jednak na to, że sytuacja jest opanowana i aktorka powoli wraca do zdrowia. Pokazała na Instagramie zdjęcie, jak wypoczywa w dresowych spodniach w świąteczne wzory. Obok niej stoi nie co innego niż kubek z herbatą na rozgrzanie.

"Teraz człowiek już powoli wraca do żywych. Antybiotyk trzydniowy, pomidorowa od mamci i hektolitry herbaty z sokiem malinowym domowej roboty zrobiły swoje" - napisała na Instastory.

Pomponik życzy powrotu do zdrowia!

Zobacz też:

Polsat przygotował hit w wykonaniu największych gwiazd stacji. Nowe "Święta marzeń" zobaczymy już 6 grudnia

"Nasz nowy dom". Życie go nie oszczędzało, ale Romanowska z ekipą dali mu nowy start [ZDJĘCIA]

Niespodziewana podróż Romanowskiej. Ledwo wytrzymała w taksówce

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska | "Nasz nowy dom"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy