Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony". Tomasz rozgląda się za żoną czy kucharką? Internauci byli bezlitośni

Widzowie show "Rolnik szuka żony" dopiero w niedzielę 9 października doczekali się emisji 3 odcinka. Już wielu z nich ma swoich faworytów w programie. Tomasz R. z Mogilna raczej do nich nie należy. Mocno podpadł po tym, jak zorganizował swoim kandydatkom quiz wiedzy. "Kolejny, który potrzebuje rosołków i omletów" - krytykowali internauci.

"Rolnik szuka żony" rozkręca się dopiero. W najnowszym odcinku rolnicy przeprowadzili różnego rodzaju konkursy, kalambury i quizy. A wszystko po to, by spośród zaproszonych kandydatów wybrać trójki, które odwiedzą gospodarstwo każdego z nich.

Widzowie komentują wybory rolników. Dostało się Tomaszowi R.

Widzowie szeroko komentowali aktywności kandydatów w sieci. Po pierwszych spotkaniach rolników mają  wiele ciekawych spostrzeżeń. Od razu zauważyli, że między Klaudią z Podlasia a Walentynem już iskrzy. Zdziwiło ich, że odrzuciła Krzysztofa, ale trzymają też kciuki za najmłodszego kandydata - Konrada.

Reklama

Pochwalili wybór Tomasza. Uważają, że młody rolnik wybrał bardzo naturalne i fajne dziewczyny. Co do Mateusza, to zauważyli jego zakłopotanie i stres w kontaktach z kandydatkami, ale przychylnie się o nim wypowiadają. 

Uważają, że najbardziej przebojowy jest Michał. Czy Marta, którą wskazał, jako faworytkę naprawdę zostanie tą jedyną?

Najbardziej za swoje wybory został skrytykowany drugi Tomasz R. z Mogilan. Wszystkim żal było Pauliny, która nie weszła do finałowej trójki. Sympatyczna kandydatka została przez rolnika odrzucona po tym, jak przyznała się, że nie zna przepisu na rosół.  Kobieta wypaliła, że przecież rolnik w swojej wizytówce mówił, że uwielbia gotować, więc ona nie musi. Nie będzie mu wchodziła w paradę. Tomasz jednak był ogromnie rozczarowany, że Paulina "nigdy nie gotowała". On co prawda lubi pichcenie, ale kiedy będzie pracował w gospodarstwie, to chciałby, żeby jego partnerka zajęła się kuchnią.

"Ten Tomek to chyba tylko kucharki szuka, a nie przyszłej żony" - pisali oburzeni widzowie programu.

"Rolnik szuka żony". Popularność show na świecie

"Rolnik szuka żony" gości na antenie TVP od 2014 roku. Program cieszy się sporą popularnością. Publiczny nadawca emituje właśnie 9 sezon show, które oparte jest na brytyjskim do formacie "Farmer Wants a Wife", którego licencję ma Fremantle Media. Reality show ma swoje odpowiedniki w różnych krajach, jednak najpopularniejsza jest australijska wersja programu, którą przez wiele sezonów prowadziła gwiazda polskiego pochodzenia Natalie Gruzlewski.

Polska wersja programu, której gospodynią jest Marta Manowska, kilka razy otrzymała nagrody widzów Telekamery w 2015 oraz 2017 roku.

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony". Rolnicy podjęli decyzje [RELACJA]

"Rolnik szuka żony 9". Oto uczestnicy kolejnej edycji. "Młodzi ludzie mają coraz bardziej poważne podejście do życia"

Rolniczka Klaudia stawia twarde warunki przyszłemu mężowi. "Musi być pracowity, zaradny. Nie wyobrażam sobie, że..."

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | "Rolnik szuka żony 9"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy