Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony". Rolnicy podjęli decyzje [RELACJA]

"Rolnik szuka żony" rozkręca się. Kandydaci zostali właśnie wybrani i dali popis swoich umiejętności. Widzowie zauważyli, że między niektórymi parami wyraźnie iskrzy. Kto pojedzie do gospodarstw rolników?

W trzecim odcinku randkowego show "Rolnik szuka żony" rolnicy będą musieli podjąć naprawdę trudne decyzje. Po rozmowach w cztery oczy zdecydują z kim chcieliby kontynuować znajomość. 

"Rolnik szuka żony". Kogo wybrali rolnicy w pierwszym etapie?

Następnie rolnicy i rolniczka wraz z osobami, które wybrali, wezmą udział w kilku zabawach. Będzie to pierwsza okazja do poważniejszych flirtów. Wszyscy będą mieli okazję znacznie lepiej się poznać. Czy między niektórymi osobami niemal od razu zawiązała się nić porozumienia?

Michał, 23-letni rolnik wybrał swoje kandydatki. Zostały nimi Julia, Marta, Sylwia, Adrianna oraz Paulina.

Reklama

Klaudia wybrała znajomego Pawła, Kamila, Krzysztofa i najmłodszego Konrada. Nie zabrakło też miejsca dla Walentyna, który od początku był jej faworytem.

Tomasz, który był faworytem programu, bo dostał najwięcej listów wybrał do dalszej rywalizacji Martynę, dwie Zuzanny, Aleksandrę i Kasię.

Mateusz zaprosił do dalszego etapu programu Sylwię, Agnieszkę, Karolinę, Zuzannę i Martynę.

Tomasz R. z Mogilna wybrał Katarzynę M. i Justynę, z którymi odbył spotkania on-line. Dał też szansę Klaudii, choć obawia się, że może chcieć wrócić do ojca swojego dziecka. Dalej przeszła też Paulina.

Kandydaci mierzą się z zadaniami

Tomasz R. swoim andydatkom zrobił quiz, w którym panie musiały np. podać przepis na omlet, skompleentować inną osobę i opowiedzieć o marzeniach z dzieciństwa. Paulina chyba trochę rozczarowała Tomasza, kiedy przyznała się, że nigdy nie gotowała. I to dla niej zabrakło miejsca w finałowej trójce.

Mateusz zorganizował konkurs plastyczny. Musiały wykonać... kozę. Po tej konkurencji odpadła Sylwia i Agnieszka.

Michał też zorganizował konkurs quizów. Jego serce podbiła Marta, która stała się faworytką rolnika. Z programem pżegnała się Julia i Paulina.

Kandydaci Klaudi też musieli wykazać się zdolnościami plastycznymi. Po tej konkurencji odpadł Krzysztof i Paweł.

Wybór drugiego Tomasza padł na Zuzię, Kasię i Martynę. W finałowej trójce zabrakło miejsca dla drugiej Zuzanny i Aleksandry.

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony 9". Oto uczestnicy kolejnej edycji. "Młodzi ludzie mają coraz bardziej poważne podejście do życia"

Rolniczka Klaudia stawia twarde warunki przyszłemu mężowi. "Musi być pracowity, zaradny. Nie wyobrażam sobie, że..."

Zła wiadomość dla fanów "Rolnik szuka żony". Internauci oburzeni: "Kpicie sobie z nas!". W sieci burza!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | "Rolnik szuka żony 9"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy