Reklama
Reklama

"Rolnik szuka żony". Nie żyje Krzysztof, który poślubił Bogusię. Miał 56 lat

Dotarła do nas smutna wiadomość. Krzysztof Pachucki z programu "Rolnik szuka żony" nie żyje. Mężczyzna zmarł 2 czerwca, pozostawiając pogrążoną w smutku żonę i dzieci. Dla fanów programu TVP to ogromny szok. Tym bardziej, że informacja o pogrzebie utrzymywana była w tajemnicy przed mediami...

"Rolnik szuka żony". Nie żyje Krzysztof, który w programie zakochał się w Bogusi

Krzysztof był uczestnikiem 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". Widzowie byli nim zafascynowani, gdyż mężczyzna szybko znalazł w programie miłość i podjął zdecydowane kroki. 

Emanował pozytywną energią. W programie pokazał, że ma ogromne poczucie humoru i dystans do samego siebie.

Krzysztof mieszkał na Mazurach. Jego dom  położony był wśród mazurskich jezior i lasów. W wizytówce "Rolnik szuka żony 8" poinformował, że zajmuje się hodowlą bydła i drobiu, a dodatkowo prowadził gospodarstwo agroturystyczne.

Reklama

Krzysztof miał troje dorosłych dzieci. Był po rozwodzie. Dokuczała mu samotność. Postanowił wziąć udział w ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Miał nadzieję spotkać w programie partnerkę, która każdego dnia będzie dla niego wsparciem. 

W swoich oczekiwaniach napisał, że musi być uczciwa, prawdomówna i o dobrym sercu. Czekał na optymistkę, z którą będzie mógł łapać chwile i korzystać z życia.

Spośród pięciu kandydatek najbardziej przypadła mu do gustu Bogusia. Była taka, jaką sobie wymarzył. Szczera, miła, niezbyt szczupła. Od razu między nimi zaiskrzyło. Jeszcze podczas kręcenia programu Krzysztof zdecydował, że chce spędzić z nią resztę życia

W jednym z ostatnich odcinków randkowego show Krzysztof oświadczył się Bogusi, a ona go przyjęła. W odcinku specjalnym programu "Rolnik szuka żony" w grudniu 2021 roku pokazano ślub i wesele pary, na którym bawili się inni uczestnicy programu oraz Marta Manowska. Przez widzów ten ślub został okrzyknięty "najszybszym w historii programu".

Krzysztof zmarł 2 czerwca 2022 roku. Miał 56 lat. Ostatnie pożegnanie Krzysztofa odbyło się 4 czerwca w kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Świętajnie na Mazurach. Wszystko utrzymywane było jednak w sporej tajemnicy przed mediami.

Wśród żałobników znaleźli się m.in. Bogusia, którą poznał na planie "Rolnik szuka żony" i którą poślubił w listopadzie oraz jego najbliżsi. 

Na oficjalnym profilu programu "Rolnik szuka żony" na Facebooku, po godzinie 14 w poniedziałek 6 czerwca producenci programu i ekipa zamieścili informację o śmierci Krzysztofa i kondolencje dla rodziny:

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony": Bogusia i Krzysztof spieszyli się ze ślubem. Para mówi już o dziecku!

Krzysztof Ibisz będzie ojcem! "Już niedługo nasz świat będzie jeszcze piękniejszy"

Agnieszka Woźniak-Starak przyciąga uwagę w jeansowej stylizacji. To modowy hit!

Rosjanie ćwiczą na Pacyfiku. Na nagraniu niszczyciele i bombowce

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy