Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 5": Grzegorz zakochany. Narzeczona wróciła dla niego do Polski!

Grzegorz Toczyłowski (31 l.) w programie "Rolnik szuka żony 5" poznał uroczą góralkę Dorotę (22 l.). Wydawało się, że tych dwoje ma szansę na stworzenie trwałego związku, lecz stało się inaczej. Rozstali się, a teraz rolnik szykuje się do ślubu z inną kobietą. O kulisach ich znajomości pisze "Rewia".

Takiego miłosnego zamieszania nie spodziewał się nikt! Jeszcze na początku roku Grzegorz Toczyłowski z 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" był już o krok od ślubu z Dorotą, góralką z Bieszczad. Rolnik odwiedził jej dom, poznał rodziców i rodzeństwo. Potem para zdecydowała się na wspólne zamieszkanie w jego gospodarstwie na Suwalszczyźnie. 

- Czuję się szczęśliwy, kiedy codziennie rano widzę Dorotę w domu - opowiadał wówczas Grzegorz. 

A jednak nic z tego nie wyszło. Przyczyną może być niemal 700 kilometrów dzielące ich rodzinne domy... 

Reklama

Ale jak się okazuje, rolnik w tym czasie nie próżnował! Dzięki znajomym i z pomocą internetu poznał czarnowłosą Gabrysię. W maju zostali parą, a teraz zaręczyli się! 

- Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich. To oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka. To zaufanie bez reszty. I kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz z kimś spędzić resztę swojego życia, chcesz, aby ta reszta życia rozpoczęła się jak najszybciej - napisał Grzegorz w internecie i dołączył zdjęcie z Gabrysią oraz fotografię jej dłoni z pierścionkiem zaręczynowym. 

Co wiemy o tej uroczej brunetce? Uwielbia jazdę motocyklami i specjalnie dla Grzegorza wróciła do Polski z USA, a teraz na nowo odkrywa uroki życia na wsi. 

***
Zobacz więcej materiałów:


Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 5

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje