Reklama

Reklama

Reklama

"Rolnik szuka żony 4": była dziewczyna Piotra zabrała głos!

38-letni Piotr wziął udział w "Rolnik szuka żony 4". Niektóre decyzje, które podejmował w programie, powodowały wśród widzów zaskoczenie. Zwłaszcza, gdy nagle w jego domu pojawiła się... inna kobieta. Później okazało się, że Kasia zaszła z nim w ciążę. Mimo że już jest po emisji show, teraz głos zabrała dziewczyna, z którą niegdyś randkował.

U Piotra na gospodarstwie gościły Emilia, Katarzyna i Monika. Jednak żadna z pań nie zdobyła serca rolnika. Niespodziewanie w jego domu pojawiła się... kolejna kobieta! Tłumaczono, że wcześniej nie przyjechała, bo wstydziła się kamery. Jednak później chyba coś się u niej zmieniło, bo zupełnie nie było widać po niej skrępowania. 

W każdym razie teraz Kasia i Piotr tworzą parę. Spodziewają się też dziecka! 

Jest już po emisji show, ale w mediach ciągle o rolnikach jest głośno. Być może to skłoniło byłą dziewczynę Piotra do zwierzeń. W rozmowie z "Fakt24" wyznała coś zaskakującego! 

Reklama

Z jej słów wynika, że Piotr wcale nie miał zamiaru brać udziału w programie...

"Jeszcze do niedawna rodzice Piotra mieli małe gospodarstwo. On sam nawet nie chciał słyszeć o udziale w 'Rolnik szuka żony', pracował jako ochroniarz" - powiedziała. 

Spodziewaliście się czegoś takiego?

***
Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy