Reklama
Reklama

Rodzina królewska jest oburzona nowym filmem! Wydała oświadczenie

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej są wyraźnie zaniepokojeni nowym filmem o kłótni Williama i Harry'ego. Już wydali pierwsze oświadczenie, a to dopiero pierwsza część produkcji... Co będzie dalej?

Członkowie rodziny królewskiej są wyraźnie zaniepokojeni premierą dokumentu o konflikcie księcia Wiliama z księciem Harrym. Stacja BBC bez informowania monarchii zdecydowała się wyemitować pierwszą część filmu. Zarówno książę William, jak i jego rodzina nie mogli autoryzować produkcji. Natomiast jeśli chodzi o Meghan Markle - mogła swobodnie decydować, kto pojawi się w filmie.

Rodzina królewska wydaje oświadczenie

Warto wspomnieć, że dokument przedstawia początek konfliktu między Williamem i Harrym, który rozpoczął się od związku młodszego brata z Meghan Markle. W produkcji możemy zobaczyć, że głośna afera z Meghan, która miała źle traktować służących, to wina rodziny królewskiej. Niektórzy z nich mieli specjalnie donosili do mediów na żonę Harry'ego.

Reklama

Co ciekawe, według ustaleń zagranicznej prasy przy produkcji dokumentu pracowała prawniczka Meghan Markle - Jenny Afia, która zdementowała plotki o rzekomym złym traktowaniu służących. 

Kolejną bliską osobą dla Meghan jest dziennikarz i przyjaciel Omid Scoobie. Warto dodać, że Omid jest także autorem kontrowersyjnej książki o perypetiach rodziny królewskiej "Finding Freedom". Opisuje tam ucieczkę Meghan i Harry'ego za ocean.

Pozostali członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej po premierze pierwszej części dokumentu od razu wydali oświadczenie. Zarzuty usłyszane w filmie są bardzo mocne i oczerniające.

Jak widać, wojna między Meghan Markle a rodziną jej męża chyba nigdy się nie skończy.

Zobacz też:

Meghan Markle pokazała dziecko! Na ten moment długo czekali!

Meghan Markle poważnie podpadła. Tym razem ma wiele do stracenia!

Księżna Kate zrobiła sobie operację plastyczną? Ekspertka zdradza jej triki!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy