Reklama
Reklama
Tylko u nas

Rodowicz, Górniak, Urbańska. Ile zarobiły za koncert "Solidarni z Ukrainą"?

Gwiazdy, które zaśpiewały podczas koncertu "Solidarni z Ukrainą" zarobiły niemało. Dotarliśmy do listy płac. Najwięcej zgarnęła Maryla Rodowicz...

Nie od dziś wiadomo, że artyści biorący udział w telewizyjnych koncertach ostro negocjują stawki za swoje występy, biorą pieniądze nawet za śpiewanie dla WOŚP i dbają o honorarium dla sztabu swoich stylistów, makijażystów i fryzjerów. Nie inaczej było podczas błyskawicznej organizacji koncertu "Solidarni z Ukrainą", który TVP zorganizowała w... trzy dni razem z Caritas Polska.

Artyści odwoływali inne koncerty i w trybie pilnym jechali do TVP, a ich managerowie prowadzili ostre negocjacje.

Udało nam się dotrzeć do listy płac. Okazuje się, że gwiazdy, które wsparły Ukrainę, sporo zarobiły na swoim występie w TVP.

Reklama

Natasza Urbańska (posłuchaj!) zainkasowała za zaśpiewanie jednej piosenki aż 8 tys. zł, Izabela Trojanowska - 5 tys. zł,  zespół Blue Cafe - 6 tys. zł, polsko-ukraińska kapela Enej razem z chórem - "jedynie" 2 tys. zł, Ryszard Rynkowski - 10 tys. zł, Edyta Górniak - 22 tys. zł. Najwięcej zgarnęła Maryla Rodowicz, bo aż 40 tys. zł. W czasie koncertu jedynie Enej, Pectus i Steczkowska zadeklarowali, że honorarium nie trafi do ich kieszeni...

Koncert "Solidarni z Ukrainą". Ile zarobiły gwiazdy?

Widzowie zapełnili konta Caritasu kwotą 3,5 mln zł, którą w całości przeznaczono na pomoc walczącym i ofiarom wojny na Ukrainie.

Jak udało nam się dowiedzieć, wysoka fala wpłacających na Caritas pojawiła się w momencie, kiedy Justyna Steczkowska powiedziała na scenie, że przeznacza swoje honorarium z koncertu dla ukraińskich dzieci.

Informację natychmiast podały wszystkie media, a internauci zalali Justynę pozytywnymi komentarzami. To nie przypadło do gustu paru gwiazdom, a najbardziej Nataszy Urbańskiej (dziś pracuje z byłą managerką Justyny Steczkowskiej), która oburzała się na ten fakt w mediach.

Edyta Górniak przeszła samą siebie i zagroziła Steczkowskiej sądem! A przecież każdy z artystów mógł powiedzieć ze sceny, że zrzeka się honorarium. Zrobiła to tylko Steczkowska.

"Solidarni z Ukrainą". Kto oddał honorarium?

Nasz informator zdradza, że "jeszcze w trakcie koncertu osoby z TVP zapewniały, że chęć oddania honorarium wyrazili tylko Enej, Pectus i Justyna Steczkowska". Teraz każdy zadeklaruje, że przecież też planował...

Zobacz też:

Menadżerka Urbańskiej się tłumaczy! Przyznaje, że dostała wynagrodzenie

Skandal po koncercie TVP dla Ukrainy. Steczkowska wywołała burzę

Wojna Rosji z Ukrainą. Siódmy dzień walk

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama