Reklama

Reklama

Reklama

Robert Lewandowski o żonie! Powiedział, jaka jest, gdy nikt nie patrzy

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska uchodzą za zgodne małżeństwo. Na Instagramie publikują zdjęcia ze swoimi córkami i chwalą się nowymi osiągnięciami oraz sukcesami. Teraz kapitan reprezentacji Polski, postanowił uchylić rąbka tajemnicy i wyznać, jaka jest jego żona na co dzień, gdy nikt nie patrzy.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska pobrali się w 2013 roku. Doczekali się dwóch córek: Klary i Laury. Na Instagramie zamieszczają zdjęcia ze swoimi pociechami, ale chronią ich prywatność, dlatego nigdy nie pokazują ich twarzy.

Są zgodnym małżeństwem i każde z nich pracuje na swój sukces. Ciężko chyba znaleźć osobę, która nie wie, kim jest Robert. Kapitan reprezentacji Polski i napastnik Bayerny Monachium, to jeden z najlepszych zawodników na całym świecie. Ania Lewandowska spełnia się jako trenerka i bizneswomen. Promuje zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Prowadzi kilka firm, w tym m.in. cateringową i kosmetyczną. Para znalazła się na 92. miejscu listy 100 najbogatszych Polaków "Wprost" z majątkiem 565 mln zł.

Życie prywatne Lewandowskich

Reklama

Ostatnio paparazzi przyłapali Lewandowskich w Vitkacu, galerii handlowej z ekskluzywnymi markami. Małżeństwo zabrało młodszą córkę Laurę na przedświąteczne zakupy. Po zdjęciach można wnioskować, że nie byli zadowoleni z obecności fotografów. 

Jednak wciąż niewiele wiemy o ich prawdziwym codziennym życiu. Ostatnio Robert Lewandowski w rozmowie ze "Sport Bilda" wyjawił, jaka Ania jest, gdy nikt nie patrzy. Okazuje się, że rozumie go, jak nikt inny, a nawet potrafi czytać w jego myślach!

***

Zobacz także:

Borys Szyc gotowy na święta. Jego żona wystroiła każdy kąt w domu! Ładnie?

Sara James w żałobie! Smutne wieści z domu gwiazdy Eurowizji Junior!

Kamila przyznała się do romansu po zakończeniu "Rolnika". Znany jest finał! 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Lewandowski | Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy