Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Kamila przyznała się do romansu po zakończeniu "Rolnika". Znany jest finał!

Uczestnictwo Kamili Boś (28 l.) w programie "Rolnik szuka żony" wzbudziło sporo emocji u widzów. Kobieta niewątpliwie zapadła w pamięć, ale niektórzy obserwatorzy nie zostawiali na niej suchej nitki! Sama rolniczka przyznała, że tak negatywnych emocji się nie spodziewała! W rozmowie z naszym serwisem Kamila wyjawiła kilka sekretów! Czy wdała się w romans z reżyserem formatu i czy planuje in vitro, jeżeli nie znajdzie swojego idealnego mężczyzny? Sprawdźcie sami!

Kamila Boś w programie "Rolnik szuka żony" zjawiła się z nadzieją na znalezienie miłości. Niestety w formacie nie poznała wybranka serca, pomimo tego, że na swoje gospodarstwo zaprosiła trzech kandydatów: Adama, Tomasza oraz Janka. Z żadnym z panów Kamila nie poczuła "iskierek". Czy "królowa pieczarek" po finale spotykała się z kimś? Miała romans z reżyserem formatu? I co sądzi o in vitro?

Reklama

Na te pytania rolniczka udzieliła odpowiedzi w rozmowie z serwisem Pomponik.pl

Kamila Boś odnosi się do plotek! Miała romans z reżyserem "Rolnika"?

Kamila Boś na co dzień zajmuje się produkcją pieczarek w województwie mazowieckim. 28-latka od początku emisji programu skupiała na sobie uwagę widzów, którzy różnie wypowiadali się na jej temat. Kobieta miała duże wymagania względem kandydatów i sama do końca nie była pewna, czego chce. 

Kiedy emocje już trochę opadły, zdecydowała się na wywiad, który udzieliła naszemu serwisowi. Sprawdźcie, co wyjawiła!

Nie da się ukryć, że po programie pojawiło się dużo plotek na temat rzekomego romansu rolniczki z reżyserem. Co na ten temat ma do powiedzenia sama zainteresowana?

Rolniczka podkreśliła, że żadnego romansu pomiędzy nią a reżyserem nie było.

Uczestniczka show dodała, że plotki na temat jej rzekomego romansu z reżyserem to bzdura. Kolejną irracjonalną informacją, jaką czytała na swój temat, była plotka, że pieczarkarnia nie należy do rolnictwa. 

Kamila przyznała się do romansu po zakończeniu "Rolnika". Znany jest finał!

Wiele osób jest zainteresowanych życiem uczuciowym Kamili. W dalszej części rozmowy z Pomponik.pl 28-latka opowiedziała o tym, jak teraz wyglądają jej relacje z mężczyznami i czy ma kogoś na oku! 

Kobieta wyznała, że po programie spotykała się z kimś! Jaki jest finał tej relacji?

Ta relacja nie przetrwała, a Boś wyjawiła, że w mężczyźnie, z którym się przez chwilę spotykała po zakończeniu "Rolnika",  widziała dobrego kandydata na męża. Co nie wypaliło w ich znajomości?

Jakie zatem musi mieć cechy ideał rolniczki?

Kamila uchyliła również rąbka tajemnicy na swój temat. Przyznała, że jest osobą, która się nie obraża, nie ma problemów, aby się z kimś kontaktować i woli powiedzieć prawdę. 

Kamila Boś opowiada o idealnej rodzinie!

W dalszej części wywiadu 28-latka opowiedziała, o jakiej rodzinie marzy. Idealny model to: mąż i trójka dzieci! Co zrobi Kamila, gdy jednak nie znajdzie swojego upragnionego mężczyzny?

Kamila Boś zapytana o to, czy zdecydowałaby się na zabieg in vitro, odpowiedziała, że "nie myślała o tym". Kobieta przyznała, że nie zakłada, iż w swoim życiu nie znajdzie tego jedynego, z którym będzie mogła założyć upragnioną rodzinę.

Wszystkie nagrania z rozmowami możecie obejrzeć poniżej:

Zobaczcie również:

"Rolnik szuka żony": W TVP ukryli to o Kamili! Adam wyjawił sensacyjną prawdę!"

Rolnik szuka żony". Fani nie mogą pojąć, co robi Seweryn w świątecznym odcinku

Katarzyna Cichopek kusi w świątecznej odsłonie! Ale nogi!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kamila Boś | Rolnik szuka żony | Rolnik szuka żony 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy