Reklama
Reklama

Robert Kudelski niepokoi fanów. Pokazał zdjęcie w opatrunkiem na oku

Robert Kudelski (48 l.) ostatnio zasłynął spektakularną metamorfozą, a jeszcze bardziej zapewnieniami, że schudł dzięki jedzeniu knedli i spacerom z psami. Ostatnio pokazał niepokojące zdjęcie i nie chciał wyjawić, co się stało.

Robert Kudelski nie należy do celebrytów, którzy lubią robić wokół siebie zamieszanie. Nie jest też aktywny na Intagramie, gdzie w ciągu minionych 6 lat zamieścił 42 zdjęcia… 

Spektakularma metamorfoza Roberta Kudelskiego

Tym większą furorę zrobił 2 lata temu, gdy pojawił się w „Dzień Dobry TVN” szczuplejszy, na oko, o jakieś kilkadziesiąt kilogramów. 

Metamorfoza była spektakularna również dlatego, że dokonała się w trakcie pandemii, gdy większość pozamykanych w domach ludzi raczej tyła niż chudła. Marcin Tyszka ujawnił wtedy, że podczas lockdownu przytył 20 kilogramów,  Jessica Mercedes – 10, a Natalia Siwiec przyznała się do trzech.

Reklama

Kudelski, zapytany o to, jak udało mu się pozbyć 27 kilogramów, początkowo szedł w zaparte, że schudł na mrożonych pyzach i spacerach z psami. 

Robert Kudelski wyznał prawdę o swojej diecie

Kiedy zorientował się, że ta wersja nikogo nie przekonuje, przyznał, że przełom nastąpił, gdy waga wskazała 107 kilo. Kudelski zrozumiał wtedy, że jeśli nie podejmie szybko jakichś działań, znajdzie się na prostej drodze do otyłości. Jak ujawnił w „Super Expressie”:

"Odrzuciłem sól, mięso i wędliny. Jem warzywa i owoce, wszystko jak należy". 

W rozmowie z „Życiem na gorąco” powtórzył wprawdzie, że o jego kondycję dbają psy, jednak ujawnił, jak forsowne są to spacery:

"Trzy dziennie, każdy po 80 minut. Średnio 3,4 godziny w ruchu. Dodam, że z moimi psami nie chodzi się wolniutko, bo to psy łowcze. Nieźle się muszę za nimi nabiegać". 

Robert Kudelski pokazał niepokojące zdjęcie

I w końcu to wszystko zabrzmiało wiarygodnie. Być może w sprawie najnowszego, wysoce niepokojącego zdjęcia, jakie Kudelski zamieścił na swoim Instagramie, też trzeba będzie poczekać na sensowne wyjaśnienie. Na razie wiadomo tylko tyle, że aktor ma opatrunek na oku. Zdjęcie opatrzył komentarzem:

"Nie wiem jeszcze, jak widzę, ale czuję, że lepiej. Jutro zdjęcie opatrunku". 

Jego serialowy syn, Bartek Kaszuba zareagował jako pierwszy:

"Tatooooooo! Co Ci się stałooooooo?"

Pojawiły się także porównania do piratów, głównie z Karaibów. Kudelski nie odniósł się do żadnego z wpisów. 

Zobacz też:

Robert Kudelski schudł na knedlach i pyzach. Wierzycie?

Robert Kudelski wypowiedział wojnę nadwadze. Jego metamorfoza robi wrażenie!

Jakie zabiegi na oczy uratują twój wzrok?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Kudelski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy