Reklama
Reklama

Robert Koszucki: Za kim tęskni dziś najbardziej?

Od kilku tygodni Robert Koszucki (42 l.) zachwyca w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Kciuki za przystojnego aktora trzymają mocno żona Karolina i córeczka Lea (14 l.). Jest jednak jeszcze ktoś, kogo Robert bardzo chciałby zobaczyć któregoś dnia na widowni...

Niewiele osób zdaje sobie bowiem sprawę, że doktor Rafał Konica z serialu "Na dobre i na złe" ma brata bliźniaka, Konrada!

I chociaż byli i są podobni do siebie jak dwie krople wody, nie zawsze szli tą samą drogą.

- W pewnym momencie Konrad zachorował na celiakię, był na diecie bezglutenowej. Wtedy, w latach 80., wiedza na temat tej choroby była w Polsce dość skromna i lekarze odradzali mojemu bratu uprawianie sportu. I tutaj nasze drogi się rozeszły. On rozwijał się muzycznie, a ja sportowo - wspominał w jednym z wywiadów Robert.

Reklama

Przez te lata każdy z nich obracał się w swoim towarzystwie, a nawet rzadko siedzieli w jednej ławce w szkole.

Ale prawdziwa próba nadeszła dopiero wówczas, gdy brat aktora zdecydował się wyjechać z Polski. Do dzisiaj mieszka i pracuje aż w Portugalii.

Jak sobie radzą z tą rozłąką? - Bywa, że polscy turyści zaczepiają mojego brata na ulicy w Porto i proszą o autograf - śmieje się Robert Koszucki.

- Mimo że Konrad mieszka za granicą, ja cały czas czuję jego obecność, nie brakuje mi go. Przez pół mojego życia żył obok mnie, na wyciągnięcie ręki. I tak już zostało. Zazwyczaj rozmawiamy przez internet, czasami o niczym. Zawsze mogę mu się wygadać - dodaje aktor.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:


Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Robert Koszucki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy