Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Robert Korzeniowski jest gotowy na głośny rozwód?! Żona jest załamana!

Gdy Robert Korzeniowski (49 l.) został przyłapany na czułościach z piękną brunetką i nie była nią jego żona, w mediach rozpętała się istna burza. Wygląda na to, że kolejne małżeństwo sportowca dobiegło końca.

W momencie kiedy w prasie pojawiły się zdjęcia Roberta Korzeniowskiego całującego inną kobietę, wokół naszego chodziarza natychmiast zawrzało. 

Reklama

Wygląda na to, że jego małżeństwo z Magdą to już fikcja, a sportowiec postanowił zakończyć swój związek w mało elegancki sposób. Znajomi pary twierdzą, że problemy między małżonkami zaczęły się kilka miesięcy temu.

Wówczas Robert zaczął znikać z domu, stał się kłótliwy. Zapytany wprost o to, kim jest atrakcyjna szatynka, której nie szczędzi czułości, odpowiedział:

"Możliwe, że to zawodniczka z mojego klubu. No tak, to jedna z dziewczyn z mojego klubu" - A później dodał: "To nie jest tak, że coś się dzieje przypadkowo".

Na razie o jego nowej miłości wiadomo niewiele - ma na imię Justyna i jest sporo młodsza od Roberta. Czy dla niej Korzeniowski zdecyduje się porzucić rodzinę - żonę i 7-letniego syna Franciszka?

Już raz, zostawiając pierwszą żonę z dwiema córkami, pokazał, że jest do tego zdolny.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert Korzeniowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama