Reklama
Reklama

Robert Janowski nie mógł dłużej milczeć. W tle romans Cichopek z Kurzajewskim. Oto brutalna prawda!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są od tygodni tematem numer jeden w mediach plotkarskich. Na ich temat chętnie wypowiadają się też inne gwiazdy. Gdy już wydawało się, że większość z nich zdążyła zabrać głos, swoje postanowił dołożyć Robert Janowski. Juror "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dosadnie skomentował całe zamieszanie...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski- te dwa nazwiska od tygodni niemal codziennie pojawiają się w portalach plotkarskich. Trzeba też przyznać, że faktycznie w ich życiu dzieje się i to sporo.

Po rozstaniu Cichopek i Hakiela plotkowano, że być może powodem był romans, co zresztą zasugerował sam tancerz w wywiadzie dla "Miasta kobiet". 

Reklama

Tabloidy szybko zaczęły spekulować, że aktorka "M jak miłość" straciła głowę dla Maćka Kurzajewskiego - kolegi z "Pytania na śniadanie". 

Przez kolejne miesiące nikt jednak nie zdołał tego potwierdzić, a sami zainteresowani milczeli jak zaklęci. 

Do czasu wyjazdu urodzinowego Cichopek do Izraela. Paulina Smaszcz postanowiła bowiem złożyć jej "życzenia", wyjawiając przy okazji, że jest tam z jej byłym mężem. 

To oczywiście był początek afery, bo była Kurzajewska nieźle się rozkręciła w sieci. W końcu Kasia i Maciek potwierdzili, że są razem. 

Szybko okazało się jednak, że prawdopodobnie romans nie trwa od miesięcy, a od lat - dokładnie od 2019 roku, gdy poznali się na planie "Czaru par". Wszystko to oczywiście wiemy z wpisów Pauliny. 

Media plotkarskie grzały więc temat, wypytując o romans Cichopek jej znajomych z branży. Oczywiście wielu się wypowiedziało, bo zawsze to chwila rozgłosu także dla nich. 

Gdy sprawa zaczęła już nieco cichnąć, głos w sprawie zabrał Robert Janowski (sprawdź!). W rozmowie z Plejadą nie zostawił na całej aferze z Cichopek, Kurzajewskim i Smaszcz suchej nitki...

"Do prania brudów publicznie mam negatywny stosunek. Żyjemy w czasach, kiedy żaden człowiek nie ma żadnych tajemnic. "O, zrobiłem siku dzisiaj", "o, patrzcie, zjadam sałatkę!" - bez przesady, nie mamy żadnej tajemnicy, wszystko jest wywalone na drugą stronę" - oburza się Janowski. 

Potem było już tylko ostrzej.  Stwierdził, że jeżeli Cichopek i Kurzajewski mają potrzebę opowiadania o rodzinnych tajemnicach, niech to robią. 

"Widocznie są ludzie, którzy to czytają. A jak czytają, to ktoś o tym gada i tak się wzajemnie napędzają. Ja już jestem na to za duży" - podsumował gorzko. 

Zobacz też:

Akshata Murthy to "koszmar" swojego męża. Rishi Sunak nazywa ją brudasem

Paulina Smaszcz nie zamierza odpuszczać? W sieci krąży jej niecenzuralna wypowiedź

Dorota Wellman wraca do "Dzień dobry TVN". Znamy już konkretną datę!

Wszystkie odcinki 16. sezonu, w którym Robert Janowski jest jurorem są dostępne w każdej chwili w Polsat Go.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Robert Janowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy