Reklama
Reklama

Rishi Sunak nie może spać spokojnie. Swingersi szaleją tuż pod jego oknami

Rishi Sunak (42 l.) ma poważny problem. Premier Wielkiej Brytanii nie może spać spokojnie ze względu na swingersów, którzy upodobali sobie okolice jego rezydencji. Wielbiciele cielesnych uciech na świeżym powietrzu nie mają za grosz szacunku do władzy. W ogrodzie Rishiego Sunaka dzieją się nieprawdopodobne rzeczy. Nagrania trafiły do sieci.

Rishi Sunak ma kłopoty

Rishi Sunak sprawuje funkcję premiera Wielkiej Brytanii dopiero od dwóch tygodni, a już spadło na niego więcej problemów niż mógł się spodziewać. Polityka dręczą nie tylko sprawy związane z zarządzaniem całym krajem w dobie kryzysu ekonomicznego, ale również te dotyczące jego najbliższego otoczenia. Zupełnie niespodziewanie 42-latek musi walczyć ze skutkami seksafery, do której dochodzi tuż przy jego domu. Jak donosi "Daily Star", na brytyjskich forach internetowych dla swingersów krążą szokujące materiały pokazujące, co dzieje się w okolicy Downing Street. 

Reklama

Miłośnicy nieszablonowego podejścia do seksu postanowili spełnić swoje fantazje przed posiadłością, w której mieszka premier Wielkiej Brytanii i jego rodzina. Swingersi podkradają się do pilnie strzeżonego ogródka, aby tam na świeżym powietrzu oddawać się erotycznym uniesieniom. Fani wymieniania się partnerami nagrywają swoje seksualne praktyki, a następnie udostępniają je w internecie.

"Ja i mój partner zakradliśmy się do jego ogrodu i mieliśmy dużo zabawy za drzewem" - zwierzyła się w sieci pewna kobieta, cytowana przez "Daily Star".

Wygląda na to, że wydarzenia, o których mówi miały miejsce jakiś czas temu, gdy Rishi Sunak nie mieszkał jeszcze w centrum Londynu.

"Teraz to ryzykowne, bo on jest premierem" - tłumaczy wielbicielka przygód erotycznych. 

Okazuje się jednak, że nie brakuje śmiałków, którzy są gotowi postawić wszystko na jedną kartę. Dla paru chwil przyjemności swingersi ryzykują spotkaniem twarzą w twarz z ochroną budynku. 

Rishi Sunak nie może spać spokojnie

Dziennikarze postanowili zweryfikować, czy w przechwałkach swingersów jest choć trochę prawdy i czy rzeczywiście udaje się im skutecznie forsować zabezpieczenia, aby uprawiać seks w ogródku premiera. Redakcja "Daily Star" usiłowała skontaktować się z przedstawicielami Rishiego Sunaka, aby uzyskać jego komentarz. Jak dotąd, premier Wielkiej Brytanii nie potwierdził problemów ze swingersami. Nie zaprzeczył również krążącym plotkom.

Rishi Sunak przyjął funkcję premiera Wielkiej Brytanii 24 października. Jego poprzedniczka, Liz Truss sprawowała władzę przez zaledwie 44 dni. Przy Downing Street Rishi Sunak mieszka wraz z żoną Akshatą Murtą i dwiema córkami. Premier Wielkiej Brytanii w przeszłości pracował jako analityk w banku inwestycyjnym Goldman Sachs. W lutym 2020 roku został mianowany brytyjskim ministrem finansów. Wraz ze swoją żoną został umieszczony przez "Sunday Times" na 222. miejscu rankingu najbogatszych Brytyjczyków. Ich majątek szacuje się na 730 milionów funtów.

Zobacz też:

Elżbieta Dmoch trafi do Skolimowa? Ma niewielką emeryturę, a pobyt nie jest tani

Anna Korcz przyznała, że jej córka była wpadką! Aktorka nie planowała ciąży

Gwiazda została mamą dzięki surogatce i nie wstydzi się mówić o tym głośno. Tylko czekać na najazd hejterów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rishi Sunak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama