Reklama
Reklama

Rewiński całkowicie usunął się z życia publicznego. Gorzkie wyznanie aktora

Janusz Rewiński zaskarbił sobie sympatię widzów rolą Siary w filmach „Kiler” i „Kiler-ów 2-óch”. Choć przez długi czas był jednym z najlepiej rozpoznawanych polskich aktorów, to ostatni raz w filmie zagrał w 2007 roku. Jak dziś wygląda jego życie?

Zagrany przez Janusza Rewińskiego Siara na dobre wpasował się w polską popkulturę. Aktor wcielił się w tę postać z właściwym sobie komediowym sznytem. Ostatni raz na wielkim ekranie mogliśmy go zobaczyć w 2007 roku, kiedy to zagrał Koziczka, dyrektora banku w filmie "Ryś" w reżyserii Stanisława Tyma. Niedługo po tym aktor niemal całkowicie wycofał się z życia publicznego.

Janusz Rewiński wycofał się z życia publicznego

Po zrezygnowaniu z aktorstwa, Janusz Rewiński postanowił w pełni oddać się swojej pasji. Mieszka i spełnia się w gospodarstwie rolnym we wsi Nowodwór, niedaleko Mińska Mazowieckiego. Wygląda na to, że to jest właśnie jego miejsce na ziemi.

Reklama

"Na 12 hektarach ziemi mam las, stawy rybne, łąki i pastwiska. Hoduję cztery konie, dziesięć owiec, cztery kozy, kury i kaczki. Koszę łąki, suszę siano, wycinam gałęzie, zabezpieczam sobie opał - drewno na zimę. Gdybym od rana do nocy nie zajmował się rolnictwem, na które sam siebie skazałem, to chyba bym zwariował albo coś złego by się ze mną stało." - mówił niedawno w rozmowie z Wirtualną Polską.

Aktor jest samotnikiem, ceni sobie swoje spokojne życie i nie planuje powrotu do głośnego świata show-biznesu. Skupił się na kontakcie z naturą do tego stopnia, że niemal całkowicie odseparował się od ludzi. Jak sam gorzko przyznał w rozmowie dla GadowskiTV:

"W tym wieku na szczęście nie potrzebuję kontaktu z rodziną. Moi synowie mnie nie widzą miesiącami. Im to nie jest potrzebne i ja im nie jestem potrzebny".

Zaskakujące wyznanie Janusza Rewińskiego

Ucieczka od świata show-biznesu i szybkiego życia była nie tylko przemyślaną i w pełni świadomą decyzją aktora. Takie posunięcie było tak naprawdę marzeniem i prawdziwą potrzebą Janusza Rewińskiego.

"Mam w genach kozackość, chcę być wolny" - przyznał w rozmowie z dziennikarzami serwisu ShowNews.pl

Aktor pokusił się również o nieco gorzkie wyznanie dotyczące jego kariery aktorskiej. Nie da się ukryć, że Janusz Rewiński należy do grona najlepszych i najpopularniejszych twarzy polskiej sceny aktorskiej. Jak się jednak okazuje, sam ma na ten temat nieco inne zdanie:

"Moja kariera to przypadek" - dodał.

Zobacz także:

Janusz Rewiński usunął się w cień. Prowadzi życie z dala od show-biznesu

Rewiński był gwiazdą "Kilera", a teraz trudno go poznać. Prowadzi życie samotnika. Odciął się nawet od rodziny

Janusz Rewiński: Czym się dziś zajmuje? 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Janusz Rewiński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy