Reklama
Reklama

Reprezentant Ukrainy na Eurowizji opowiada o wojnie. "Obudził mnie wybuch. Jestem załamany!"

Ołeksandr Bałabanow (16 l.) poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wraz z rodziną musiał ewakuować się ze swojego domu, ponieważ tuż obok wybuchł pocisk. Zwrócił się również z prośbą o pomoc do wszystkich swoich fanów.

Ołeksandr Bałabanow, który reprezentował Ukrainę w konkursie Eurowizji Junior w 2020 roku, znalazł się w samym środku wojny Rosji z Ukrainą. Młody piosenkarz opowiedział o swoich przeżyciach na Instagramie. Nie krył poruszenia i strachu. Jak przyznał, pomoc mieszkańcom okupowanego kraju wciąż jest potrzebna.

Ołeksandr Bałabanow opowiedział o wojnie

To jednak nie koniec druzgoczącego wyznania nastoletniej gwiazdy. Ołeksandr zauważył, że ukraińskie dzieci nie potrzebują bomb, a pokoju i edukacji.

Ołeksandr Bałabanow podkreśla: sankcje to za mało

Kilka dni później ukraiński finalista Eurowizji Junior ponownie przemówił do swoich obserwatorów. Zrelacjonował im to, co właściwie dzieje się na Ukrainie oraz zauważył, że podejmowane przez NATO kroki, mające na celu zakończenie działań zbrojnych przez Rosję, są niewystarczające i nie przynoszą oczekiwanych efektów.

Reklama

Jak podkreślił, jego kraj chroni teraz Europę przed agresją ze strony Federacji Rosyjskiej, która dotrze do Unii, jeśli nie zostanie powstrzymana wystarczającą szybko i skutecznie.

Zobacz też:

Małgorzata Foremniak o wojnie w Ukrainie. "To czas progresu dla ludzkości"

Anna Popek: ta wojna jest po to, żeby świat oprzytomniał. Codziennie chodzę na mszę

Brytyjski wicepremier: Winni zbrodni wojennych w Ukrainie poniosą odpowiedzialność

Khloe Kardashian zachwyca fanów ponętnych stylizacjach!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ołeksandr Bałabanow | Eurowizja Junior 2020
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy