Reklama

Reklama

Reklama

Renata Kaczoruk przez "Taniec z gwiazdami" straciła lukratywny kontrakt reklamowy?

Jak czytamy w jednej z gazet, Renata Kaczoruk (31 l.) musi zmagać się z pierwszymi konsekwencjami decyzji o udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Ponoć to dla niej koniec lukratywnego kontraktu reklamowego.

Renata Kaczoruk na salonach zaistniała dzięki popularnemu narzeczonemu. Kuba Wojewódzki zaczął pojawiać się z nią na różnych imprezach, co wzbudziło zainteresowanie jej osobą. 

Renulka (tak nazywa ją ukochany) wykorzystała swoje "pięć minut". Wzięła udział w "Azja Express", lecz raczej nie wzbudziła sympatii widzów. Była chyba najmniej lubianą uczestniczką i co odcinek w internecie zalewała ja fala nieprzychylnych komentarzy. 

To jednak najwyraźniej nie zniechęciło Kaczoruk do telewizji. Zgodziła się bowiem na występ w "Tańcu z gwiazdami"! Ponoć upatruje w tym sporej szansy. 

Reklama

"Chce się skupić na odbudowie swojego wizerunku w mediach i pokazać, że jest fajną dziewczyną" - opowiada informator "Party". 

Natomiast decyzja o przyjęciu propozycji z popularnego show podobno już spotkała się z konsekwencjami. Jak czytamy w gazecie, Renata miała stracić wart kilkadziesiąt tysięcy złotych kontrakt reklamowy z siecią telefonii komórkowej. Promowała ją wraz z Kubą, lecz umowa z nią rzekomo nie została przedłużona. 

„Sponsorem show jest inny operator, więc byłby konflikt interesów i złamanie warunków umowy” – tłumaczy osoba z branży.

***
Zobacz więcej materiałów:

Wprost/Pomponik
Dowiedz się więcej na temat: Renata Kaczoruk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy