Reklama
Reklama

Rebel Wilson zachwyca nową figurą w czarnym komplecie

Niegdyś pulchna Rebel Wilson już dziś nie przypomina samej siebie. Najnowsze zdjęcie opublikowane w sieci perfekcyjnie pokazuje jej zgrabne ciało. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

Rebel Wilson to zdecydowanie jedna z najzabawniejszych hollywoodzkich aktorek. Widzowie pokochali ją za ogromne poczucie humor i dystans, który pokazywała na każdym kroku. Gwiazda zdawała się nie przejmować swoją wagą i zapewniała, że lubi siebie, a większy rozmiar nie jest dla niej problemem. Tym bardziej zaskakująca jest jej niedawna metamorfoza, którą najwierniejsi fani gwiazdy mogą obserwować od ponad roku. 

Rebel Wilson zachwyca w czarnym stroju

Na Instagramie Wilson pojawiła się fotografia, na której zapozowała w prywatnym odrzutowcu, ubrana w obcisłe szorty i czarną bluzkę z odkrytymi ramionami. Australijska aktorka dopełniła stylowy wygląd dużymi, jasnobrązowymi okularami przeciwsłonecznymi i zieloną torebką Yves Saint Laurent z plecionym złotym łańcuchem.

Reklama

Jednak wszyscy zwracają uwagę na fakt, że Rebel bardzo schudła i już coraz mniej przypomina dawną siebie. Zdjęcie zostało podpisane zabawnymi słowami, zatem na szczęście nietypowe poczucie humoru pozostało. 

Rebel w niedawno udzielonym wywiadzie powiedziała, że żałuje, że nie rozpoczęła wcześniej swojej przygody z odchudzaniem. 

Dodała także, że specjalnie dokumentuje na Instagramie swoje postępy, by dać odwagi i otuchy innym zmagającym się z nadwyżką kilogramową. 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rebel Wilson | metamorfoza
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy