Reklama
Reklama

Raper Adi Nowak miał poważny wypadek samochodowy! Jaki jest stan jego zdrowia?

Raper Adi Nowak (27 l.) miał groźny wypadek na drodze. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało, a po całym zajściu zrelacjonował zderzenie samochodu ze barierkami... w sieci! Zobaczcie, jak wygląda teraz jego drogi pojazd!

Adi Nowak to idol młodego pokolenia. Znany raper chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym w sieci. Ostatnio zrelacjonował wypadek samochodowy! Znany z takich hitów jak "Łobuz kocha najbardziej" (posłuchaj) i "Słój na pety" (sprawdź) artysta pokazał zderzenie z barierkami. Co się stało muzykowi?

Adi Nowak miał wypadek samochodowy!

Okazało się, że Nowak postanowił wybrać się na nocną przejażdżkę. Niestety padał deszcz, a 27-latek nie zapanował nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w barierki! Na szczęście mężczyzna w aucie był sam i nic mu się nie stało. Jego fani nie muszą się martwić o stan zdrowia rapera, gdyż ten po całym zajściu zrelacjonował wydarzenie na Instagramie. 

Reklama

Mężczyzna napisał, że auta nie da się naprawić.

Raper na relacji podziękował fanom za wsparcie. Wyznał, że cieszy się z faktu, iż nikomu nie wyrządził krzywdy. 

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Piotr Mróz miał wypadek. Straszny widok!

Doutzen Kroes sprzeciwia się szczepieniom. "Joanna Opozda lubi to"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adi Nowak | wypadek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama