Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Rafalala: Jest wyrok za oblanie dziewczynki kawą

Rafalala (37 l.) została skazana na 16 miesięcy prac społecznych w wymiarze 30 godzin miesięcznie.

W kwietniu głośno było o tym, jak celebrytka oblała kawą dziewczynę, która miała się z niej śmiać przed jednym z lokali.

W mediach społecznościach pojawiło się nagranie i szereg komentarzy. Do sprawy odniósł się nawet szef MSWiA Joachim Brudziński, stwierdzając, że "polecił Komendantowi Głównemu Policji analizę materiału i podjęcie wszelkich działań prawnych wobec tego agresywnego osobnika".

Transseksualistka doprowadzona została na komisariat w kajdankach. 37-latce przedstawiono zarzuty dotyczące gróźb karalnych, znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej małoletniej.

Reklama

Sprawą zajęła się prokuratura krajowa! Rafalala dostała także dozór policyjny i musi dwa razy w tygodniu stawiać się na komisariacie.

Teraz zapadł wyrok: za oblanie kawą dziewczynki celebrytka została skazana na 16 miesięcy prac społecznych w wymiarze 30 godzin miesięcznie. O całej sprawie pisze na swoim Facebooku:

"Niesamowite! Trzy miesiące i już jest wyrok w sprawie dziewczyny oblanej kawą. Co ciekawe nie zostałam przesłuchana ani na policji, ani w prokuraturze, ani w sądzie. Sprawa odbyła się w trybie nakazowym, bez udziału stron, po cichu, niejawnie. Oczywiście mój adwokat złożył odpowiednie dokumenty i sprawa odbędzie się w normalny sposób. A teraz uwaga wyrok, który jest już nieaktualny, bo się odwołałam... 16 miesięcy prac społecznych w wymiarze 30 godzin miesięcznie. Ja widać można kogoś karać nawet bez zeznań i procesu" - pisze Rafalala.

***

Zobacz więcej materiałów:

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje