Reklama
Reklama

Rafał Królikowski lubi się obnażać przed koleżankami? Jego żona jest w szoku!

Związek Rafała Królikowskiego (49 l.) i Doroty Mirskiej zawsze uchodził za wyjątkowo zgodny. Jednak ostatnio między małżonkami iskrzy. Co jest tego powodem?

Bezwzględnie wykorzystuje swój męski urok, by zdobyć to, czego pragnie. Będąc z jedną kobietą, wplątuje się w romans z drugą. Tak naprawdę nie kocha żadnej. Jest egoistą, który dba tylko o własne interesy. Trudno polubić postać Jakuba Zaita z serialu "Druga szansa", w którą wciela się Rafał Królikowski. Aktor cieszy się, że po latach grania szlachetnych mężczyzn, wreszcie dostał rolę czarnego charakteru. Jednak efekty jego pracy na planie niezbyt podobają się jego żonie, Dorocie.

Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom "Na żywo", małżonka aktora woli nie oglądać go na ekranie telewizora. "Dorota obejrzała pierwszy odcinek 'Drugiej szansy' i była zdegustowana. Oglądanie, jak Rafał całuje się z Małgorzatą Kożuchowską, a po chwili ląduje w łóżku z Magdaleną Boczarską, to dla niej zbyt wiele emocji" - zdradza znajoma rodziny.  "Choć oczywiście wie, że to jedynie zadanie aktorskie, trudno jej zdystansować się do pikantnych scen, w jakich występuje ukochany" - kwituje informator tygodnika.

Reklama

Sam chciał grać w negliżu...

Odważne sceny miłosne w serialu "Druga szansa" mają prawie wszyscy główni aktorzy. W trzecim odcinku Zait znów uległ urokowi Sary Daymer, w którą wciela się Magdalena Boczarska. Aktorka, zaproszona do "DDTVN", opowiedziała, jak wyglądało kręcenie intymnych ujęć, w których ona pokazywana była nago od tyłu... "Rafał bardzo chciał grać przodem i jest bardzo chętny do tego, aby się obnażać. Ekipa w ogóle nie może go upilnować. Tak naprawdę to był taki mały deal między nami, że ja mu to oddałam koleżeńsko. Rafał mówi 'mam pięćdziesiątkę na karku, kiedy jak nie teraz'. Ja mówię 'Proszę bardzo, świetnie cię rozumiem'" - zdradziła aktorka.

(Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

Jak można się domyślić, jej wypowiedź oburzyła żonę Rafała... "Dorota zawsze myślała, że jej mąż jest nieco powściągliwy, jeśli chodzi o takie zadania aktorskie. I nie przystępuje do scen pełnych erotyki aż z takim entuzjazmem" - twierdzi znajoma pary. "A tu nagle okazało się, że Rafał nie ma nic przeciwko igraszkom z pięknymi koleżankami" - kwituje informator tygodnika.

Czytaj dalej na następnej stronie

Dorota i Rafał poznali się ponad 20 lat temu. Przystojny aktor poszedł w ślady starszego brata Pawła Królikowskiego i tak jak on został aktorem. Szybko zdeklasował Pawła, stając się jednym z najchętniej obsadzanych w filmie amantów. Dorota, początkująca dziennikarka, miała przeprowadzić z nim wywiad. Zapytała go, czy doświadczenia aktorskie, zdobyte na planie, pomagają mu w sztuce uwodzenia kobiet. "Niestety nie. Kiedy chcę zdobyć kobietę, na której mi zależy, staję się małomówny i zagubiony. Jak każdy zakochany tracę głowę" - odpowiedział wtedy aktor.

Śliczna dziennikarka tak bardzo mu się spodobała, że postanowił przełamać swoją nieśmiałość i zawalczyć o jej serce. By autoryzować wywiad, zaprosił ją do Muzeum Narodowego i tam próbował oczarować swoją erudycją. Skutecznie, bo niebawem zostali małżeństwem, urodziło im się dwóch synów: Piotr (18 l.) i Michał (16 l.).

Sekret udanego małżeństwa

Długoletni związek pary zawsze uchodził za bardzo zgodny. Aktor, zapytany o sekret udanego pożycia, stwierdził niedawno: "Należy dać partnerowi trochę wolności, nie być za bardzo wścibskim i zaborczym". Dodał także, że małżonkowie powinni pozostać dla siebie tajemnicą. "Jeżeli odkryjemy wszystkie karty, to przestaniemy wzbudzać zainteresowanie. Są tajemnice, które należy zachować dla siebie" - wyznał.

Czy łatwość grania scen erotycznych to właśnie jedna z tajemnic aktora? Jeśli tak, pilnie strzegł jej dotąd przed małżonką.

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy