Reklama
Reklama

Rafał Brzozowski opowiedział, co zrobiła z nim choroba. Wirus zostawił po sobie ślad! "To już trwa ponad rok"

Rafał Brzozowski postanowił o sobie przypomnieć i w wywiadzie udzielonym jednemu z tabloidów przyznał, że przebyta rok temu choroba zostawiła trwały ślad. To dość rzadko spotykane, ale gwiazdorowi TVP powinno wyjść na dobre...

Rafał Brzozowski dał się szerzej poznać dzięki programowi "The Voice of Poland". Jego kariera muzyczna nabrała rozpędu, ale najlepsze miało przyjść nieco później. 

Niespodziewanie celebryta zwrócił na siebie uwagę szefów TVP, którzy postanowili dać mu pracę. W dość krótkim czasie Rafał stał się jedną z gwiazd stacji i dziś z pewnością nie może narzekać na swoją sytuację finansową. 

Prowadzi cały czas "Jaka to melodia?", a do tego sezonowo "The Voice Senior". Nie można zapominać też o występach na koncertach organizowanych przez publicznego, na których występuje, a czasami też prowadzi. 

Reklama

Podczas trwania drugiej edycji muzycznego show TVP piosenkarz nie pojawił się w finałach programu. Okazało się, że zaraził się wówczas koronawirusem. 

"Miałem kontakt z osobą chorą i zawrócili mnie ze względów bezpieczeństwa. Będę musiał siedzieć w izolacji aż przyjdą wyniki testów" - wyznał wtedy "Faktowi". 

Choroba zmieniła życie Brzozowskiego

Niebawem okazało się, że to była dobra decyzja, bo sam też się zaraził, co wykazały testy.

Choć od tamtego czasu minęło już półtora roku, Rafał nagle postanowił wrócić do tej sprawy. Okazuje się bowiem, że przebyta choroba zostawiła trwały ślad. I to dość zaskakujący

"Po tym, gdy przeszedłem covid, przestałem jeść mięso, nie mam na nie ochoty. To już trwa ponad rok i bardzo jest mi z tym dobrze" - informuje w "Fakcie" wegetarianin Brzozowski. 

Urzekła was jego historia?

Zobacz też:

Magda Mołek potwierdza informacje Pomponika. "Cenię sobie prawdę"

Marcin Hakiel odhaczył kolejny sukces. Spływają gratulacje od fanów!

Maja Hyży urodziła! Piosenkarka po raz czwarty została mamą

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzozowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama