Reklama
Reklama

Rafał Brzoska ma miliardy na koncie, a i tak zaciska pasa. "Staram się od małego oszczędzać na wszystkim"

Rafał Brzoska to jeden z najbogatszych Polaków. Mężczyzna w najnowszym wywiadzie opowiedział nieco więcej o swojej osobie. Aż trudno uwierzyć w to, co wyjawił.

Rafał Brzoska to jeden z najbogatszych Polaków

Rafał Brzoska jest prywatnie partnerem prezenterki Omeny Mensah. Mężczyzna jest także biznesmenem oraz filantropem, który ze swoim majątkiem zajął 18. miejsce rankingu Forbesa. Mężczyzna w 2006 roku założył firmę InPost, a także wymyślił funkcjonujące od jakiegoś czasu paczkomaty. Niedawno udzielił wywiadu, w którym opowiedział nieco więcej na temat swojego życia prywatnego.

Zobacz też: Omenaa Mensah z mężem milionerem wysłała pomoc na Ukrainę. "5 tirów z darami, które ważą 100 ton"

Reklama

Rafał Brzoska jest miliarderem, a i tak musi oszczędzać

Rafał Brzoska i Omenaa Mensah spotkali się niedawno z mediami, w związku z ich Wielką Aukcją Charytatywną Top Charity. Na wydarzeniu opowiedzieli, ile pieniędzy udało im się ostatnio zebrać. Po spotkaniu dziennikarka serwisu plotek.pl zapytali miliardera o to, czy zdarza mu się jeździć komunikacją miejską.

Miliarder przyznał, iż rzeczywiście istnieje taki trend na świecie, jednak on porusza się po mieście własnym autem. Wytłumaczył, że jest to w głównej mierze podyktowane chęcią jeszcze szybszego przemieszczania się po mieście.

"Prawdą jest, że rzeczywiście w Nowym Jorku albo w Skandynawii jest taki trend, gdzie nawet premier jednego czy drugiego kraju na rowerze udaje się do pracy. To są przykłady, jak wiele innych inicjatyw, z których powinniśmy czerpać. Myślę, że to jest wielka zmiana edukacyjna, którą musimy wspólnie dokonać, by również edukować od najmłodszego - szacunek do środowiska, do naszej planety, to, w jaki sposób się poruszamy, to jak marnujemy lub nie marnujemy żywność, gasimy światło, wychodząc, czy zakręcamy kurek wody. Ja powiem szczerze, staram się od małego oszczędzać na wszystkim, na czym tylko mogę, natomiast no niestety jeżdżę samochodem do pracy, a nie metrem, często dlatego, że mam cztery spotkania po drodze i byłoby to kłopotliwe" - powiedział Rafał.

Zobacz też:

Omenaa Mensah świętuje trzecią rocznicę ślubu. Jak poznała bogatego męża?

Omenaa Mensah z mężem milionerem wysłała pomoc na Ukrainę. "5 tirów z darami, które ważą 100 ton"

Co gwiazdy wystawiają na WOŚP? Za kolację z Omeną i jej facetem trzeba zapłacić fortunę. Jest konkretna kwota

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Omenaa Mensah | Rafał Brzoska
Reklama
Reklama
Reklama