Reklama
Reklama

Radwańska dodała nowe zdjęcie. Wróciła na kort i od razu posypały się komplementy

Agnieszka Radwańska odbyła niedawno sentymentalną podróż do miejsca, w którym bywała przed laty regularnie. Z tej okazji chwyciła nawet znowu rakietę tenisową. Teraz podzieliła z fanami wyjątkowymi zdjęciami. Posypały się komentarze.

Agnieszka Radwańska wróciła na paryskie korty

Przez ostatnie dwa tygodnie większość polskiego świata sportu mówiła tylko o jednym. Udziale Igi Świątek w wielkoszlemowym Roland Garros. W ciągu minionych 14 dni tenisistka dostarczyła nam nie lada emocji. Raz nawet mogła stracić szansę na finał, gdy w półfinałowym meczu w 2. rundzie była o piłkę od przegrania spotkania z Naomi Osaką. Jak to jednak na prawdziwą mistrzynię przystało, tenisistka wyciągnęła wnioski i wygrała cały turniej po raz czwarty. Zanim jednak Świątek zawładnęła kobiecym tenisem, inna polska tenisistka również świetnie sobie radziła. Mowa o Agnieszce Radwańskiej, byłej wiceliderce rankingu.

Reklama

Choć w odróżnieniu od Igi Świątek, Agnieszka Radwańska nie wygrała nigdy zawodów Roland Garros, to doszła do ćwierćfinału imprezy w 2013 roku. Teraz powróciła po latach na paryskie korty i zagrała w turnieju legend — gwiazd, które zostawiły trwały ślad na dyscyplinie. Wrażeniami podzieliła się z fanami na Instagramie i od razu posypały się komentarze. 

CZYTAJ TEŻ: Brat księżnej Diany idzie w ślady króla Karola III. Zaskakujące wieści z Wielkiej Brytanii

Radwańska dodała jeden post i się zaczęło. Fani nie mogli wytrzymać

Agnieszka Radwańska wróciła po latach na korty Roland Garros i obserwowała grę Igi Świątek z trybun. Co ciekawe, sama też znów chwyciła za rakietę. Na zaproszenie organizatorów wydarzenia, zagrała w turnieju legend, dzięki czemu znów mogła poczuć przedmeczową tremę i usłyszeć, jak kibice skandują jej imię. Ta atmosfera chyba jej dobrze zrobiła, ponieważ podzieliła się właśnie z fanami na Instagramie serią zdjęć z tegorocznego wypadu na paryskie zawody i cała promienieje na każdej fotografii.

Była tenisistka dodała zdjęcia, na których pozuje na tle kortu centralnego Roland Garros i przed wieżą Eiffla oraz ustawia się do pamiątkowego zdjęcia z innymi sławami turnieju legend. Podzieliła się też fotosami, na których widać, jak gra. Zdjęcia sprawiły ogromną radość fanom. Pod postem można zobaczyć szereg komentarzy komplementujących Radwańską.

"A Pani Agnieszka jak zwykle w mistrzowskiej formie" - napisała jedna z internautek. 

"Piękna Aga. I dziękujemy też za Twoją grę na przestrzeni lat" - dodała kolejna.

"Piękna" - skomentowała jeszcze jedna osoba. 

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Radwańska pochwaliła się wnętrzem nowego domu. Fani zwracają uwagę tylko na jedno

Agnieszka Radwańska ma drogie hobby. Dlatego tak często lata do Paryża

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama