Reklama
Reklama

Radośni Cichopek i Kurzajewski pozują na zdjęciu i ogłaszają: "Czekaliśmy ma ten moment z niecierpliwością"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podejrzewani są o romans. Żadne z nich nie komentuje tych doniesień, ale odkąd Marcin Hakiel wystąpił w "Mieście Kobiet" u Aleksandry Kwaśniewskiej i wyznał, że wolność jego żony "miała imię", nie cichną kolejne plotki.

Cichopek i Hakiel rozwodzą się

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili na początku roku, że po 14 latach postanowili się rozstać. Para nie chciała roztrząsać powodów tej decyzji i poprosili o poszanowanie ich prywatności. 

Szybko jednak Marcin Hakiel złamał tę deklarację. Najpierw publikował pełne emocji wpisy na Instagramie, a potem wystąpił w "Mieście Kobiet" i w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską wylał wszystkie swoje żale do (jeszcze aktualnej) żony. Opowiedział o małżeństwie, próbach ratowania związku i terapii. 

Reklama

Hakiel sugeruje Cichopek romans

Jego słowa wywołały spore zamieszanie, ponieważ tancerz wprost zasugerował, że Cichopek go zdradziła. "Od jakiegoś czasu Kasia prosiła o więcej wolności. Okazało się, że ta wolność na imię " - wyznał. Po czym dodał: "Ten okręt już płynął w inną stronę, pod inną banderą". W sieci natychmiast zaroiło się od pytań o romans, a fani Hakiel wspierali go wpisami w mediach społecznościowych. 

Już wcześniej sugerowano, że prowadzącą "Pytanie na śniadanie" łączy coś więcej z kolegą z pracy. Mowa o Macieju Kurzajewskim. Para na jakiś czas zniknęła z anteny, ale jak się później okazało, było to spowodowane planowanym wcześniej urlopem. 

TVP broni Katarzyny Cichopek

Co ciekawe, za Katarzyną Cichopek wstawił się jej pracodawca. Członek zarządu TVP ujawnił w rozmowie z JastrząbPost: "Prezes Kurski oddziela życie prywatne gwiazd od ich pracy. Rodzinne kłopoty Katarzyny Cichopek nigdy nie odbiły się na jej pracy. Widzowie ją cenią, podobnie jak szefowie 'Pytania na śniadanie'. Jest zawsze świetnie przygotowana i ma naturalną umiejętność zjednywania sobie rozmówców".

Cichopek i Kurzajewski na wspólnym zdjęciu

Sami zainteresowani nie reagują na plotki i nie komentują ich. Teraz na profilu aktorki pojawił się wpis i zdjęcia, na których pozuje z prezenterami TVP. W oczy rzucają się jednak osoby znajdujące się na pierwszy planie, czyli Kasia i Maciej... Czyżby specjalnie to robili? 

***

Zobacz także:

Tancerz nieoczekiwanie pocałował Darię! Takiej reakcji się nie spodziewał...

Doda w bajkowej kreacji. Nagle Wiśniewski zdarł z niej spódnicę!

Zalana łzami Doda! Niebywałe, co padło ze sceny o Kozidrak

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy