Reklama
Reklama

Radosław Majdan ma swój typ! Ciężko odróżnić Małgorzatę Rozenek od Dody...

Doda (37 l.) od wielu lat stara się walczyć o swój niepowtarzalny, unikatowy wizerunek. W najnowszym wpisie na Instagramie również przekonuje, że styl to dla niej niezwykle indywidualna sprawa i nikt nie jest w stanie go zmienić. Może oprócz Małgorzaty Rozenek, bo to właśnie do niej porównali ją internauci...

Małżeństwo Dody z Radosławem Majdanem było niezwykle burzliwe. Nikt nie spodziewał się jednak, że były piłkarz zwiąże się z "Perfekcyjną panią domu" Małgorzatą Rozenek.

Początkowo internauci nie dawali im szans, jednak ta dwójka pokazała, że są dla siebie stworzeni!

Życie miłosne Doroty Rabczewskiej jest nieco bardziej skomplikowane. Teraz gwiazda skupia się na sobie i produkcji suplementów, których powstanie niedawno zapowiedziała na Instagramie.

Skandalistka postanowiła zabrać również głos w kwestii stylu! Doda stwierdziła, że 20 lat temu wszystkie stylistki chciały ją zmienić, ponieważ nie podobał im się ekstrawagancki ubiór gwiazdy.

Reklama

Piosenkarka zdradziła również, że sesje zdjęciowe z jej udziałem nie należały do najprzyjemniejszych. Nie chciała zgadzać się na ustępstwa względem strojów i była wierna swoim modowym ideałom!

Nie wszystkim obserwatorkom Doda wydała się jednak unikatowa.

Takiego komentarza artystka nie mogła pozostawić bez odpowiedzi!

Widzicie podobieństwo pomiędzy Dodą a Małgorzatą Rozenek-Majdan?
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy