Reklama
Reklama

Radosław Majdan ma konkurenta? Rozenek się wygadała!

Związek Małgosi Kostrzewskiej-Bukaczewskiej-Rozenek-Majdan z Radosławem Majdanem (44 l.) kwitnie. Przynajmniej takie można odnieść wrażenie, ale czy Radek jest na pewno jedynym mężczyzną w jej życiu?

Obraz idealnego małżeństwa, który tak promuje Małgosia z Radosławem, to prawdziwy raj. Takie wrażenie dodatkowo potęgują wszystkie zdjęcia i wpisy Rozenek o jej mężu i ich wielkiej miłości.

Gosia jest znana z tego, że chętnie udziela wywiadów i rozwodzi się w nich nad swoim życiem prywatnym. Tak było i tym razem, kiedy to w jednej z rozmów zapytana o Dzień Kobiet, odpowiedziała:

"Ja mam Dzień Kobiet z Radosławem codziennie" - powiedziała bez zastanowienia, z dużą pewnością żona Majdana.

Reklama

I na tym zakończyła wątek o swoim cudownym mężu, bo dalsza część wypowiedzi dotyczyła innego mężczyzny! Okazało się, że jest on obecny już od dawna w życiu Perfekcyjnej Pani Domu. 

Gosia wyjawiła, że Dzień Kobiet kojarzy jej się z dzieciństwem i z tatą! To on dawał jej tulipany z okazji tego święta już jako małej dziewczynce i ten piękny zwyczaj utrzymuje do dziś. 

"Mój tata do tej pory przysyła mi kwiaty" - Mówiła wyraźnie wzruszona na samą myśl o tym miłym geście. 

Rozenek na pewno otrzymała dziś, w Dniu Kobiet, niejeden bukiet pięknych tulipanów! Pierwszym bukietem już się pochwaliła na Instagramie. Tym razem dostała jednak róże. 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy