Reklama
Reklama

​Qczaj zazdrości sukcesów Jackowi Jelonkowi? Kąśliwa uwaga na Instagramie

Qczaj (35 l.) nie zniósł zbyt dobrze swojego odpadnięcią z 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Jego najnowszy wpis dowodzi, że po trzech latach zadra nadal mocno tkwi w jego sercu. Tym razem skupił swoje żal na Jacku Jelonku,

Qczaj, czyli Daniel Kuczaj, pochodzący z Podhala trener fitness, który otwarcie przyznaje się do tego, że spędził dzieciństwo w patologicznym domu, 3 lata temu próbował swoich sił na parkiecie „Tańca z gwiazdami”. W 9. Eedycji partnerowała mu Paulina Biernat. Para ostatecznie zajęła 7. miejsce, czego Qczaj nie zniósł zbyt dobrze. Po ogłoszeniu werdyktu podzielił się z Pomponikiem zagadkową refleksją:


"Mam nadzieję, że wygra prawda. Nie ściema i hipokryzja, która tutaj została. Oby wygrała prawda".  

Reklama

Wiele osób odebrało to jako przejaw małostkowości uczestnika, który odpadł, w swojej opinii, niesłusznie i swoją złość wyładowuje na tych, którzy pozostali w programie. Ostatnio Qczaj znów wyszedł z roli sympatycznego trenera z trudną przeszłością i to w dodatku z tego samego powodu co 3 lata temu. Najwyraźniej „Taniec z gwiazdami” stał się iskrą, która powoduje u niego wybuchy. 

Qczaj krytykuje taniec Jelonka i Danilczuka

Tym razem swoje rozżalenie postanowił skupić na Jacku Jelonku, który wraz ze swoim tanecznym partnerem, Michaelem Danilczukiem, zdobył w trzecim odcinku pierwszą 40-tkę 13. edycji. Ich quickstep wykonany do piosenki Krzysztofa Krawczyka „Mój przyjacielu” oczarował jurorów. 

Być może na ich ocenę wpłynął fakt, że Jelonek i Danilczuk, jako pierwsza jednopłciowa para w historii polskiej edycji, wychodzi poza utarte ramy choreografii i wprowadza nową jakość na parkiet. Jak wyjaśnił w 2. odcinku Michał Malitowski, ich atutem jest to, że mają pełną swobodę w układaniu choreografii:

"Nie musi być tak, że jeden musi być kobieta, a drugi mężczyzną, możecie to dowolnie łączyć". 

Michael Danilczuk zdążył już udowodnić, że potrafi ten atut wykorzystać. Jelonek zaś, jak zauważyła Iwona Pavlović, nie dysponuje talentem tanecznym, ale nadrabia ciężką pracą, to też wymaga docenienia. Qczaj jednak nie wziął tych aspektów pod uwagę. Pod nagraniem tańca Jacka i Michaela na oficjalnym Instagramie „Tańca z gwiazdami” zamieścił pełen goryczy wpis:


"Whaaat? @paula_biernat pamiętasz naszego quickstepa?  My dostaliśmy za niego 20pkt, a był taki piękny… może dostalibyśmy więcej gdybyś była facetem". 


Swoim komentarzem wywołał burzę. Internauci zarzucili mu… homofobię, co może nie jest akurat zbyt trafione, a także zazdrość. Jak zauważyła jedna z komentujących:


"Widocznie nie był taki piękny skoro dostaliście 20 punktów mniej". 


Qczaj wojowniczo odpowiedział, zahaczając przy okazji o swoją, wydaje się, ulubioną, teorię spiskową dotyczącą programu:


"Był piękny.. tylko, że w ty tylko, że w tym programie nie o taniec chodzi ale to już wiemy". 

Kolejne komentarze chyba go jednak przytłoczyły, bo przestał się odzywać.  Widzowie pisali bez ogródek:

"Oj kochany widać, że cię boli, że komuś wyszło lepiej. Może i „Taniec z gwiazdami” nie jest zbyt profesjonalny, ale ewidentnie Panowie świetnie zatańczyli". 


"Bym się spodziewał w moim mieście bo to miasto na 10 tys. osób, ale że ty Qczaj??? Błagam, zawiść i zazdrość aż oślepia". 

Zobacz też:

Qczaj ze łzami w oczach zwierza się ze wstydliwych problemów. Walczy z alkoholizmem?

Jacek Jelonek przez "Taniec z Gwiazdami" ledwo żyje. "Wstaję i trzymam się ścian"

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Qczaj | Jacek Jelonek | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy