Reklama

Reklama

Reklama

Qczaj przekazał smutne wieści: "Moja mama jest chora". Trener prosi o pomoc

Qczaj (35 l.) podzielił się na Instagramie z fanami smutną informacją o chorobie mamy. Jego słowa łamią serce. Trener pokazał też zdjęcie ze szpitala. Prosi internautów o pomoc.

Qczaj, czyli Daniel Józef Kuczaj, to bardzo popularny trener gwiazd. Pełen pozytywnej energii 35-latek na co dzień współpracuje z wieloma celebrytami, którzy chcą utrzymać zgrabną sylwetkę. Chętnie też przyjmuje zaproszenia do telewizji śniadaniowych, gdzie pokazuje skuteczne ćwiczenia i zaraża optymizmem

Quczaj poinformował fanów o chorobie mamy

Dzięki swojemu nastawieniu Qczaj zdobył ogromną popularność w sieci. Jego konto na Instagramie obserwuje blisko 650 tys. internautów. Trener właśnie podzielił się z nimi smutną informacją i poprosił o pomoc. Daniel napisał, że najważniejsza osoba w jego życiu zachorowała i jest w szpitalu. U jego mamy wykryto nowotwór. Trenerowi trudno się pogodzić z tą informacją. 

Reklama

"Mama. Pierwsza myśl, z którą się budzę. Ostatnia myśl, która towarzyszy mi, gdy zamykam oczy. Śpię niespokojnie, budząc się wcześnie. Otwieram oczy i leżę tak przez chwilę, by dotarło do mnie czy to oby nie był sen... Moja Mama jest chora. Moja Mama ma nowotwór, raka, "dziada" - jak go sama nazwała. Myśli jak odbijające się od terakoty piłeczki pingpongowe rozdupcają mi mózg. Oddycham" - zaczął swój post.

Dalej Qczaj pisze, że zawsze stara się dzielić z fanami pozytywną energią, rozbawić ich przy okazji. Kiedy jest mu smutno, ucieka w samotność. Ale tym razem napisał o trudnej sytuacji, bo potrzebował wsparcia. Fani nie zawiedli. 

"Dziękuję Wam za to dobro, którego po moich story dostałem od Was niezliczone ilości. Wzrusza mnie to bardzo. Dziś czuję nadludzki przypływ energii, motywacji i determinacji, którą każdego dnia nadal będę dzielił! Będę nadal tryskał energią, nie zważając na komentarze z cyklu "mama w szpitalu nie wypada ci nagrywać takich filmów" albo "Już po żałobie. Szybko" - pisze trener.

Qczaj wierzy, że przy takiej pomocy jego mama pokona chorobę. Prosi też fanów o dalsze wsparcie.

"Moja MAMA ŻYJE i żyć będzie, a Was Kochani proszę o modlitwę, afirmacje, magiczne bębenki, tańce do księżyca... wszystko w cokolwiek wierzycie! Mama pokona dziada! Znając Jej charakter (po kimś odziedziczyłem tę siłę) 7-ka, bo tyle centymetrów ma dziad, nie będzie jego szczęśliwą liczbą! Ukochojcie moją Mamę... to najlepszy, najcudowniejszy człowiek, jakiego znam. MAMUSIU! #inowytrwaj".

Qczaj - kariera

Daniel Józef Kuczaj urodził się 1 lutego 1987 roku w Ludźmierzu na Podhalu. Z jego zwierzeń wynika, że miał bardzo trudne dzieciństwo. Ojciec był alkoholikiem, a mama wyjechała do pracy w USA. Qczaj został w Polsce z dwiema siostrami.

Szybko wyprowadził się z rodzinnego domu i zamieszkał w Krakowie, gdzie ukończył liceum. Zaraz potem przeprowadził się do Warszawy. W stolicy próbował swoich sił w aktorstwie. Wystąpił w kilku spektaklach, jednak ze względów finansowych musiał znaleźć dodatkowe źródło utrzymania. Został wówczas fryzjerem. Jego pasją od lat był fitness oraz kulturystyka. To na siłowni dostrzeżono jego talent i 35-latek zaczął pojawiać się w śniadaniówkach, gdzie opowiadał o zdrowym stylu życia. Dzięki swojemu pozytywnemu podejściu i energii, zdobył grono wiernych fanów. Jakiś czas temu Qczaj wyznał, że był molestowany w dzieciństwie, wyjawił też, że jest gejem.

W 2019 roku wystąpił w 9. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie wraz z Pauliną Biernat, odpadł w szóstym odcinku. 

Zobacz też:

Qczaj pierwszy raz pokazał partnera. Co za przystojniak

Qczaj ma romans! I to z kim! Ostatnio wywołał wielki skandal w Sopocie!

Qczaj nie może opędzić się od adoratorów! "Na mnie to nie działa"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Qczaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy