Reklama
Reklama

Qczaj ma romans! I to z kim! Ostatnio wywołał wielki skandal w Sopocie!

Daniel Qczaj postanowił pochwalić się swoimi wyjazdem na Seszele. Słynny trener z Instagrama nie poleciał tam jednak sam. Towarzyszył mu jego... partner. Jeszcze większym zaskoczeniem okazuje się to, kim jest jego ukochany. Niedawno było o nim bardzo głośno. Wszystko z powodu skandalu, jaki wywołał w Sopocie...

Daniel Qczaj jakiś czas temu postanowił przestać kryć się ze swoją orientacją seksualną i dokonał coming outu. Przy okazji podzielił się też wstrząsającą historią z dzieciństwa. 

"Płacząc z bólu po cichu zmywam z siebie to czego nie zmyję do końca życia - ale jeszcze tego nie wiem, bo mam zaledwie siedem lat. Byłem dzieckiem a siedząc w wannie zmywałem z siebie zapach pedofila który zgasił moje dzieciństwo tak, jak gasi się niedopałek o asfalt" - pisał. 

Wyznanie to wywołało w sieci ogromne poruszenie. Na szczęście Daniel uporał się z traumą z dzieciństwa i od lat zaraża uśmiechem i motywuje Polki do ćwiczeń. 

Reklama

Gdy wyznał, że jest homoseksualistą, dziennikarze oczywiście zaczęli dopytywać, czy się z kimś spotyka. 

Qczaj pokazał chłopaka

W zeszłym roku w rozmowie z jastrzabpost.pl przyznał, że niedawno rozpadł się jego 5-letni związek.

"Mam za sobą pięć cudownych lat spędzonych z moim partnerem. Na tę chwilę nie wyobrażam sobie w ogóle poznawać kogokolwiek, dlatego że moje serce jeszcze wypełnia uczucie do kogoś, kto przez 5 lat w tym sercu był" - mówił. 

W maju tego roku Daniel pochwalił się z kolei, że znalazł nowego partnera. Nie zdradził jednak, o kogo chodzi. 

Teraz jednak już wszystko jasne, bo Qczaj pokazał go na nagraniu z wyjazdu na Seszele. 

Chłopak Qczaja całował Darię w Sopocie

"Pomyślałem…wrzucę tylko na story – nie na posta, żeby hejtu nie generować… w końcu dwa tańczące pedały na Seszelach mogą niektórych kłuć w oczy… To ma być uśmiechnięty, pozytywny post… To mój stary (młodszy o 9 lat) genialny tancerz i choreograf" - napisał Daniel. 

Taneczny towarzysz to Tomek Nakielski. Panowie poznali się przez internet. Daniel zwrócił na niego uwagę na profilu Sylwii Nowak, dla której Nakielski tańczył. Potem mieli okazję lepiej się poznać na planie show "Mask Singer", gdzie Qczaj był przebraną gwiazdą, a Tomek jednym z tancerzy. 

Warto dodać, że sam Nakielny dał się poznać szerzej niedawno całej Polsce. To on wywołał bowiem niemały skandal podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie.

To on był tym tancerzem, który bez pytania pocałował Darię na zakończenie jej występu, co mocno zaskoczyło i wprawiło w osłupienie wokalistkę. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Jak widać, ulubienica Zenka Martyniuka nie ma co liczyć na bliższą znajomość z tancerzem, bo ten straciła głowę dla Qczaja.

Zobacz też:

Zarzuty dotyczące syna zabolały Bachledę-Curuś

Przerażające, do czego doszło w domu Rodowicz

Łukasz Schreiber wziął rozwód

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Qczaj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy