Reklama
Reklama

Qczaj prawi o "wieszaniu majtek", a ukochany wyznaje mu miłość. Tak świętują pierwszy rok w związku!

Qczaj nie ukrywa się już ze swoją orientacją seksualną. Znany trener, który zgromadził w sieci setki tysięcy obserwujących i wpadł w oko niejednej kobiecie, jest w szczęśliwym związku z Tomaszem Nakielskim - choreografem i tancerzem, chętnie współpracującym z celebrytami. Panowie pasują do siebie jak ulał i chętnie afiszują się ze swoim uczuciem. Niedawno czule obściskiwali się przed aparatami, a teraz celebrują pierwszą rocznicę. Padły wymowne słowa i niezwykłe wyznania! Już wiadomo, kto robi komu pranie...

Daniel Kuczaj w zeszłym roku po raz pierwszy publicznie wyznał, że jest homoseksualistą i nie po drodze mu z płcią przeciwną. Mężczyzna otworzył się również na inne trudne tematy i opowiedział m. in. o swoim dzieciństwie i traumach, które do chwili obecnej niekiedy spędzają mu sen z powiek. Zdradził, że w życiu został napadnięty przez pedofila, co położyło się cieniem na całym jego istnieniu i w konsekwencji doprowadziło do uzależnień, z którymi walczy do dzisiaj. Mowa tu chociażby o alkoholizmie, z którym ma kłopot. Dzięki obecności ukochanego blisko stara się przezwyciężać swoje "demony". Teraz z dumą świętuje publicznie rocznicę związku z przystojnym tancerzem!

Reklama

Qczaj wspomina początki związku z Nakielskim. Opowiedział o "wieszaniu majtek"!

Znany trener personalny odnalazł szczęście w miłości u boku przystojnego tancerza i choreografa Tomasza Nakielskiego, który z powodzeniem rozwija karierę zawodową w show biznesie, współpracując ze sławami znanymi z pierwszych stron gazet. Mężczyzna pomagał już Margaret, Sarze James czy Viki Gabor.

Rocznicę bycia razem Qczaj i Nakielski postanowili uczcić tańcem , który wykonali przed Pałacem Kultury, będącym swoistą wizytówką stolicy. Nagranie chętnie pokazali w sieci.

"Rok temu po pierwszym spotkaniu (to nawet randka nie była) mówię do niego - bo jak masz te teledyski, to może zostań u mnie kilka dni, będziesz miał bliżej rano na plan. No i został..." - czytamy we wpisie poruszonego Qczaja.

Widząc post Qczaja, Nakielski szybko zareagował, odpowiadając mu równie uroczymi słowami.

"Kocham. Plus jeden dzień dłużej" - dopisał w komentarzu Nakielski.

Historia poznania obu panów wzruszyła internautów, którzy postanowili dołożyć swoje pięć groszy do tych wspominek i w komentarzach przytoczyli własne opowieści o początkach związków. Qczaj chętnie podchwycił ton ich wypowiedzi i włączył się w dyskusję, kontynuując rozpoczęte we wpisie wyznanie.

"Żeby było śmieszniej, to ja w ogóle nie szukałem i nawet na początku mówiłem, że związek mnie nie interesuje. Ani się obejrzałem, a wieszał mi majtki na suszarce" - dodał w komentarzu pod postem.

Zobacz też:

Qczaj zaszalał z partnerem na ściance. Nie szczędzili sobie namiętnych czułości!

Qczaj ma romans! I to z kim! Ostatnio wywołał wielki skandal w Sopocie!

Qczaj zazdrości sukcesów Jackowi Jelonkowi? Kąśliwa uwaga na Instagramie

Qczaj nie może opędzić się od adoratorów! "Na mnie to nie działa"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Qczaj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy