Reklama
Reklama

„Pytanie na śniadanie” z kolejnym „sukcesem". Kompromitacja prowadzących

„Pytanie na śniadanie” jest programem, słynącym z wpadek prowadzących. Telewizyjne duety tak często popisują się swoją ignorancja, jakby były z niej dumne. Po pamiętnej wpadce Kammel i Krzan z dzieleniem pod kreską, przyszła kolej na krasomówcze popisy Małgorzaty Opczowskiej i Roberta El Gendy na temat… alkoholu…

„Pytanie na śniadanie”, poranny program Dwójki uchodzi za wdzięczny temat kpin, żartów i memów. Spora w tym zasługa prowadzących, którzy z niezrozumiałym uporem popisują się ignorancja i nieprzygotowaniem. Pamiętne okazało się wydanie, w którym Tomasz Kammel pocił się nad obliczeniem BMI poprzez dzielenie masy ciała przez wzrost do kwadratu. Z pomocą kalkulatora nie dał rady, a kiedy poprosił o kartkę i długopis, stało się jasne, że widzowie ani internauci mu nie odpuszczą. 

Reklama

W minioną niedzielę zaś spektakularnie podłożyli się Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, promując szkodliwe dla zdrowia mity na temat alkoholu i próbując przekonać zaproszonych do studia ekspertów, że abstynencja jest przereklamowana. 

Opczowska i El Gendy promują "prozdrowotne" działanie alkoholu

Robert El Gendy popisał się hipotezą, jakoby weekendowe upijanie się miało być dużo zdrowsze niż codzienne picie alkoholu w małych ilościach. Terapeuta Robert Rutkowski sprawiał wrażenie człowieka, który ma wielką nadzieję, że się przesłyszał. Jak podkreślił:

Opczowska postanowiła przyjść na odsiecz swojemu telewizyjnemu partnerowi i zaczęła mówić o Francuzach, którzy wykorzystują dobroczynne, jej zdaniem, działanie czerwonego wina. Jak wyjaśnił internista, Michał Mularczyk, ten mit został już dawno obalony w toku badań:

Ponieważ jednak prowadzący ciągle się nie poddawali i dalej próbowali forsować swoje opinie na temat prozdrowotnych zalet czerwonego wina pitego w niewielkich ilościach, specjalista od spraw uzależnień postanowił wyrazić  się jasno i dobitnie:

Małgosi i Roberta raczej nie przekonał. Podobnie jak, zapewne, wielu spośród widzów… 

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek ma już nowe mieszkanie. Luksus z każdej strony

Wszyscy mężowie Izabelli Scorupco. Kim byli partnerzy gwiazdy?

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy