Reklama
Reklama

"Pytanie na śniadanie" powiększa się! Kolejna utytułowana miss dołącza do zespołu. Czyżby zabrakło dziennikarzy?

Blanka Tichoruk (23 l.), była Miss Polski Nastolatek, dołączyła do zespołu "Pytania na śniadanie". Zadebiutowała w roli pogodynki. 23-latka nie kryła zadowolenia ze swojej nowej posady.

Zespół "Pytania na śniadanie" powiększył się właśnie o nową pogodynkę. Jest nią pochodząca z Lublina Blanka Tichoruk. Wcześniej nie pracowała w telewizji, brała natomiast udział w konkursach piękności. 

Ma być kandydatką na gwiazdę TVP? Ciekawe, że to kolejna uczestniczka konkursów piękności, która znalazła zatrudnienie w telewizji publicznej. Czyżby zabrakło dziennikarzy?

Kolejna miss w telewizji publicznej

To nie pierwsza miss, jaka pracuje w TVP. Wcześniej z porannym pasmem związana była Marcelina Zawadzka, później Izabella Krzan i Aleksandra Grysz. Czyżby to był sposób telewizji publicznej na przyciągnięcie widzów... 

Reklama

Teraz do zespołu dołączyła Blanka Tichoruk. 23-latka ma na swoim koncie tytuł Miss Polski Nastolatek. Poza nową posadą pogodynki, na co dzień jest również stylistką i modelką. 

W studiu zwierzyła się Aleksandrowi Sikorze, że od zawsze marzyła o pracy w telewizji. Specjalnie brała udziały w konkursach recytatorskich, żeby jak najlepiej przygotować się do roli dziennikarza. Zanim otrzymała ostatnią propozycję, współpracowała już z TVP, ale jako reporterka. Tichoruk ukończyła studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. 

Zespół "Pytania na śniadanie" powiększa się

Zespół "Pytania na śniadanie" to obecnie również tancerka, Ida Nowakowska i aktorka, Katarzyna Cichopek. Zastanawiające jest to, dlaczego w mniejszości są osoby wykonujące zawód dziennikarza. Wygląda na to, że TVP skupia się głównie, na przyciąganiu uwagi widzów popularnością lub wyglądem prezenterów. 

Podekscytowana Blanka mówiła: "Ja myślę, że gdyby każdy z was mógł tutaj przyjść i zobaczyć, co tu się dzieje, ile tutaj ludzi jest, ile tu osób pracuje i jaką to wytwarza niesamowitą energię, to nie mam w ogóle innej odpowiedzi — to jest moje marzenie". 

***

Zobacz także:

Miszczak odszedł z TVN wcześniej niż zakładano. Rozesłał ludziom wiadomość! "Musiałem przełknąć gorzką pigułkę"

Jolanta Pieńkowska będzie miała co robić w wakacje. Odejście Miszczaka, a teraz taka sensacja z TVN!

Katarzyna Dowbor odsłoniła kulisy "Nasz nowy dom". Mówi wprost, że tych rzeczy "nie należy robić tanio"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVP | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy