Reklama

Reklama

Reklama

Poważne zmiany w "Pytaniu na śniadanie"! Tomasz Kammel ją zapowiedział

W sobotnim "Pytaniu na Śniadanie" na widzów czekała niespodzianka. Na kanapie obok Tomasza Kammela zasiadła nowa prowadząca, Aleksandra Grysz! Pod oficjalnym postem na Facebooku posypały się komentarze zadowolonych internautów. Widać, że prezenterka przypadła do gustu fanom śniadaniówki. "Pani Ola ma taką radość w sobie, że to na pewno będzie miły poranek".

Sobotnie wydanie "Pytania na śniadanie" było dla wielu widzów dużym zaskoczeniem. Okazało się, że obok Tomasza Kammela pojawiła się nowa prowadząca, która od razu przypadła do gustu fanom śniadaniówki. Pod postem na Instagramie pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Nową prowadzącą "Pytania na śniadanie" została Aleksandra Grysz, znana już widzom z czerwonego dywanu. Dziennikarka od dzisiaj rozpoczęła pracę przy programie. Mówiła, że dobrze się czuje w nowej roli i widać było, że ma już doświadczenie w pracy z kamerą.

Reklama

Nowa prowadząca Pytania na śniadanie - kim jest?

Pojawiło się jednak pytanie, dlaczego wystąpiła w duecie z Tomaszem Kammelem. Czy to oznacza, że z ekranu zniknie Izabella Krzan? Dziennikarz wyjaśnił, że męska część ekipy losowała zapałki i to właśnie on trafił na najkrótszą! Towarzyszył Grysz w jej debiucie i był z tego faktu bardzo zadowolony.

Kammel odniósł się do nieobecności Izabelli Krzan i zapewnił, że nie odchodzi z "Pytania na śniadanie". Ich duet jest lubiany przez widzów. Często krążyły plotki o ich domniemanym romansie, ze względu na publikowane przez nich w mediach społecznościowych zdjęcia. Jednak żadna z nich nie okazała się prawdziwa. Czy nowa prezenterka zawróci w głowie Tomaszowi? Internauci zdają się być zadowolenia z tych zmian. Pod oficjalnym postem na Facebooku "Pytania na śniadanie" piszą:

Aleksandra Grysz związana jest z telewizją od wielu lat. Dziennikarka specjalizuje się w tematyce lifestylowej i związanej z gwiazdami. Była uczestniczką konkursów piękności. Zdobyła tytuł Miss Warmii i Mazur 2017, a w 2018 roku wygrała w ogólnopolskiej edycji konkursu Miss Earth Poland 2018 i zakwalifikowała się na ogólnoświatowy finał w Manili na Filipinach.

***

Zobacz także:

Rafał Brzozowski: Szykuje się trzęsienie ziemi w TVP?! Gwiazdor wyjawił, co planuje!

Maja Hirsch wciąż boleje nad rozstaniem? "Ze smutkiem patrzy na jego zdjęcia"

Córka Maryli Rodowicz ma nową pracę. Załatwił znany tata

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel | Pytanie na śniadanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy