Reklama
Reklama

Przyjaciel Cichopek miażdży Chylińską. Zrobiło się mega niezręcznie

W czasie trwania pandemii mieliśmy okazję zobaczyć, jak wyglądają wnętrza domu Agnieszki Chylińskiej. Wtedy to artystka zaangażowała się w internetowe czytanie bajek, dzięki czemu regularnie nagrywała i udostępniała na swoim Instagramie filmiki. Wystrój domu do dzisiaj wzbudza wśród fanów wielkie emocje.

Ostatnio prywatne wnętrza domu Chylińśkiej postanowił skomentować współpracownik i dobry przyjaciel Katarzyny Cichopek Jonatan Kilczewski. Swoją wypowiedź dla serwisu plotkarskiego ShowNews zaczął od tego, że bardzo szanuje i docenia Agę Chylińską jako artystkę, ale...

Kilczewski wtyka nos do prywatnego domu Agnieszki Chylińskiej

Kilczewski podkreślił, że wnętrze powinno być dobrze zaprojektowane, odzwierciedlając charakter mieszkańców, a nie być tylko kolejnym katalogowym przykładem minimalistycznego designu. Tego ostatniego nie można oczywiście powiedzieć o domu Agnieszki. Przyjaciel Cichopek jednak dalej drążył temat. 

Reklama

"To wnętrze mogłoby być artystyczne, kolorowe i barwne jak Agnieszka, jednak obecnie mam wrażenie, że brakuje tam miejsca do przechowywania oraz osoby, która by podpowiedziała, jak w mądry i sensowny sposób zagospodarować tę przestrzeń. (...) Wiem, że wiele osób powie: 'wolnoć Tomku w swoim domku', jednak to trochę jest jak by powiedzieć: 'każdy śpiewać może, trochę lepiej lub trochę gorzej...'" - powiedział Jonatan Kilczewski rozmawiając z serwisem ShowNews. 

Mamy jednak wątpliwości, czy ocena talentów wokalnych, kogoś, kto śpiewa na scenie, jest tym samym, co wypowiadanie się nieproszonym o czyimś prywatnym domu.

Zobacz też:

Chylińska wparowała do kościoła. Świadkowie pilnie wyjawili, co tam się stało

Nowy etap życia Chylińskiej. Najpierw plotki o mężu i romansie, a teraz takie wieści

Wyciekły zarobki Chylińskiej. Zawrotna suma zwala z nóg

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jonatan Kilczewski | Agnieszka Chylińska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy