Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Przerażona Doda wyznaje: Boję się o życie!

Dorota Rabczewska (33 l.) jest przerażona zachowaniem jej byłego. Celebrytka obawia się, że Syryjczyk może posunąć się do najgorszego!

Przez blisko rok Doda była związana z "syryjskim milionerem" Emilem Hajdarem. 

Reklama

Niestety, namiętność została zniszczona przez niepewność co do intencji ukochanego. Doda postawiła mu warunki, a ponieważ ich nie spełnił, odeszła. 

Efekt był taki, że domagał się zwrotu pierścionka i prezentów! Obwinia też Dodę o zniszczenie samochodu.

Sprawa trafiła do sądu, a w zeszłym tygodniu pojawiły się doniesienia, że oskarża ją i jej narzeczonego, producenta filmowego Emila Stępnia, o kontakty z grupą przestępczą i próbę wymuszenia na nim zapłaty miliona złotych!

"Moi bliscy martwią się, że skoro Emila stać na takie prowokacje, to gdy wszystkie sprawy przegra, może zrobić krzywdę mnie i sobie. Boję się o życie…" – wyznaje "Rewii" przerażona Rabczewska.

Zamiast cieszyć się życiem i skupiać na trasie koncertowej, przesiaduje w kancelariach prawnych i w sądach. Do tego drży o zdrowie mamy. 

Kłopoty córki mają wpływ na jej kondycję…

"Nie mam dzieci, ale mam rodziców, o których dbam. Mama boi się o moje życie, a wiem, jaki to lęk, bo kiedyś ja bałam się o nią. Udało się wygrać z rakiem, to i ze mściwym człowiekiem się uda" – przekonuje Doda.

Cóż, trzymamy zatem kciuki!

Dowiedz się więcej na temat: Rabczewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje