Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Przełom w rodzinnych relacjach Zbigniewa Zamachowskiego!

Zbyszek Zamachowski (56 l.) już dawno nie był tak szczęśliwy...

Tego, że pięć lat temu porzucił rodzinę, Maria Zamachowska (23 l.), najstarsza córka Zbigniewa Zamachowskiego, długo nie mogła mu wybaczyć. 

Reklama

Za wszystko obwiniała obecną żonę taty, Monikę. 3 maja 2014 roku dziennikarka wzięła ślub z aktorem i z tej okazji udzieliła wywiadu dla jednego z kolorowych magazynów.

Opowiadała w nim o swoim szczęśliwym małżeństwie. Jednocześnie oskarżyła jego byłą żonę, że traktowała Zbyszka "jak niepotrzebny mebel".

Dzieci aktora postanowiły stanąć w obronie mamy. Najstarsza Maria w odpowiedzi wystosowała do macochy bardzo ostry list, który zamieściła na Facebooku.

"Moniko, już któryś raz wypowiadasz się na temat mnie, mojego rodzeństwa i naszej mamy. Kto dał ci prawo?" – pytała retorycznie w imieniu swoim oraz braci i siostry: Antoniego (20), Tadeusza (18), Bronisławy (16).

"Nieprawdą jest, że 'dzieci Zbyszka nie mają zgody na kontakty ze mną'. To, że nie chcemy Ciebie oglądać, jest naszym własnym, świadomie podjętym wyborem. Nie wiem też z jakiej racji piszesz na łamach prasy, że macie szóstkę dzieci. Ty masz dwójkę, a tata ma czwórkę, tak to rozdzielmy. Nie jesteśmy żadną patchworkową rodziną. To, że od paru dni nosisz to samo nazwisko co my, nie robi z nas rodziny" – podkreślała Maria.

Zamachowski starał się łagodzić konflikt między dziećmi a nową żoną. Cierpliwie pracował nad swoją relacją z czwórką pociech. Jego stosunki z Marysią ocieplały się. Dziś mają dobry kontakt, a tata wspiera córkę.

Ostatnio przyjechał na jej prośbę do Olsztyna na WAMA Film Festival.

"Marysia przyjaźni się z Simone Lipińską, która była jedną z organizatorek. Obie studiują na jednym roku kulturoznawstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Simone wykombinowała, że będę jurorem" – tłumaczył.

Zaśpiewał też z Marią w duecie utwór Jeremiego Przybory.

"Marysia długo nie akceptowała nowego związku taty. Teraz ich relacja jest lepsza" - przekonuje "Rewia".

Dobry Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zamachowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama