Reklama
Reklama

Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021: Znamy zwycięzcę! To nie mógł być nikt inny

28 sierpnia w Kielcach odbył się „Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021”, który mogliśmy oglądać na antenie Polsatu. Widzowie zdecydowali, która z zaprezentowanych piosenek była najlepszym utworem tegorocznych wakacji!  

Co to były za emocje! 28 sierpnia o godzinie 20:00 wystartował "Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021". Na scenie w Kielcach wystąpiła plejada polskich gwiazd, a wśród nich m.in. Doda, Sylwia Grzeszczak, Roksana Węgiel, Arek Kłósowski, czy Grzegorz Hyży. 

Wszyscy wykonawcy dali z siebie sto procent. Gościem specjalnym była także zagraniczna piosenkarka Inna, znana z takich hitów, jak "Hot", Cool Me Down", czy "More than friends". 

Tego wieczoru gwiazdy rywalizowały ze sobą o tytuł przeboju lata 2021. Wszystkie zaprezentowane piosenki miały w sobie wakacyjny luz i stworzone zostały właśnie na letni okres. Zwycięzca mógł być tylko jeden. 

Reklama

Doda i "Don't wanna hide" Przebojem Lata RMF FM i Polsatu


Decyzję widzów, którzy wysyłali SMS-y na swojego faworyta, Przebojem Lata RMF FM i Polsatu 2021 została Doda i jej utwór "Don’t Wanna Hide" (sprawdź!).

Zgadzacie się z tym werdyktem? 


***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021 | Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy