Reklama
Reklama

Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021: Doda wygrała i zaskoczyła kusą stylizacją! W tym wyszła na scenę

Na ten występ czekali wszyscy fani Dody! O 21:00 na scenie w Kielcach podczas "Przeboju Lata RMF FM i Polsatu 2021" pojawiła się Dorota Rabczewska, która zaśpiewała swój najnowszy hit "Don’t wanna hide". Uwagę jak zwykle zwracała jej stylizacja.

Wakacje nieubłaganie dobiegają końca. W sezonie letnim nasi polscy artyści wypuścili na rynek muzyczny sporo nowości, które towarzyszyły rodakom podczas tegorocznych wakacji. 

Końcówka sierpnia jest więc idealną okazją do tego, by podsumować najlepsze piosenki minionego lata i wybrać ten jeden najlepszy przebój! Do walki o ten tytuł stanęła Doda, która wystąpiła na scenie w Kielcach podczas "Przeboju Lata RMF FM i Polsatu 2021".

Gwiazda zaśpiewała najnowszy singiel "Don’t wanna hide" (sprawdź!), zapowiadający jej trzeci solowy album. Piosenka jest również utworem promującym film Doroty "Dziewczyny z Dubaju", który na ekrany kin ma wejść lada moment.

Reklama

Doda zaskoczyła kusą stylizacją podczas Przeboju Lata RMF FM i Polsatu 2021

Podczas koncertu Rabczewska dała niesamowite show. Dopracowana choreografia, scenografia i gra świateł sprawiły, że występ był na światowym poziomie. 

Wzrok wszystkich skierowany był w stronę Dody i jej odważnej stylizacji. Artystka miała na sobie neonowy top podkreślający jej piersi, a także krótką mini. Uzupełnieniem kreacji były czarne lateksowe rękawiczki.

Przed godziną 23:00 prowadzący odczytali werdykt widzów, którzy drogą SMS-ową wytypowali zwycięzcę. Hitem lata RMF FM i Polsatu 2021 została właśnie Doda i jej utwór "Don't wanna hide"!

A wam, jak się podobał występ i wygląd Dody na "Przebój Lata RMF FM i Polsatu 2021"?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy