Reklama
Reklama

Prokuratura prześwietla firmę Agustina Egurroli!

Juror "Mam talent", Agustin Egurrola (45 l.) może mieć poważne kłopoty. Dopatrzono się nieprawidłowości w finansach prowadzonej przez niego szkoły...

Nowy rok znany choreograf będzie zaczynał dość nerwowo.

Jego firma Egurrola Dance Studio znalazła się na celowniku Centralnego Biura Śledczego. Sprawą zajęła się też Prokuratura Apelacyjna w Lublinie.

"Stosowne zawiadomienie dostaliśmy od Centralnego Biura Śledczego. Sprawą zajmujemy się od stycznia zeszłego roku. Śledztwo w dalszym ciągu jest prowadzone. Obecnie trwają czynności żmudne i niezwykle czasochłonne, które polegają na analizie dokumentacji finansowej i księgowej - wyjaśnia w rozmowie z "Super Expresem" Andrzej Markowski, zastępca prokuratora apelacyjnego, nadzorujący pracę Wydziału V do spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji.

Reklama

O jakie nieprawidłowości chodzi?

"To są kwestie związane z Kodeksem karnym skarbowym, kwestie związane z uszczuplaniem danin na rzecz Skarbu Państwa, czyli inaczej mówiąc podatków" - wyjaśnia prokurator.

Na tym etapie śledztwa nie można jeszcze stwierdzić, czy do nieprawidłowości doszło w wyniku celowego działania, czy po prostu błędu.

Sam zainteresowany wydaje się być tą całą sytuacją dość mocno zaskoczony.

"Nie mam pojęcia, na razie jeszcze nic nie wiem na ten temat" - odparł w rozmowie z tabloidem.

Myślicie, że faktycznie coś kręcił, czy ma po prostu kiepską księgową?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agustin Egurrola
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy