Reklama
Reklama

Problemy zdrowotne Blanki Lipińskiej. Pisarka usłyszała zaskakującą diagnozę

Blanka Lipińska w swojej instagramowej relacji postanowiła podzielić się z internautami zaskakującą wiadomością. Okazało się, że po wielu latach bezskutecznej terapii pisarka w końcu usłyszała celną diagnozę. Ten moment może być dla niej prawdziwym przełomem.

Blanka Lipińska zrobiła zawrotną karierę

Blanka Lipińska jest prawdziwym fenomenem w świecie polskiej literatury popularnej. Autorka kontrowersyjnej serii pikantnych romansów "365 dni" zyskała ogromną popularność, zarobiła na swoich książkach ogromne pieniądze i choć jej powieści zyskały olbrzymi rozgłos oraz uznanie czytelników, prawdopodobnie żaden krytyk literacki nie napisał o jej twórczości ani jednego pozytywnego słowa.

Jakby tego było mało, ekranizacje prozy Polki także nie mogły liczyć na pochlebne recenzje i triumfowały jedynie podczas rozdania Złotych Malin

Reklama

Blanka Lipińska nie przejmuje się jednak opiniami ekspertów i cieszy się z tego, że dzięki pisaniu mogła dorobić się imponującego majątku.

Blanka Lipińska podzieliła się z fanami zaskakującą informacją

Pisarka jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z wielbicielami wieloma szczegółami z życia prywatnego. Ostatnio celebrytka postanowiła przekazać internautom zaskakujące wieści na temat swojego stanu zdrowia.

Okazało się, że poczytna autorka usłyszała od lekarza diagnozę, która stanowi w jej życiu prawdziwy przełom. Wyszło na jaw, że 38-latka od dawna zmaga się z problematycznymi wybuchami złości, które utrudniają jej codzienne funkcjonowanie.

Terapia, na którą uczęszczała celebrytka, nie przynosiła zadowalających rezultatów. Teraz Blanka Lipińska nareszcie dowiedziała się, co było tego przyczyną.

"Poczułam naprawdę ogromną ulgę, bo okazało się, że to z czym borykam się przez całe swoje dorosłe życie, to, z czym pracowałam na terapii bezskutecznie - moje wybuchy złości (...), to nie jest kwestia tego, że nie robię progresu na terapii, tylko kwestia zaburzeń neurologicznych" - przekazała na swoim instagramowym profilu.

Przełomowy moment w życiu Blanki Lipińskiej

Jak dowiadujemy się z profilu autorki "365 dni" - lekarze zdiagnozowali u niej ADHD.

"Najbardziej cieszę się ze względu na siebie, ale cieszę się również ze względu na moich bliskich" - zdradziła.

W relacji dodała, że teraz rozpocznie nową terapię i zajmie się doborem odpowiednich leków. Blanka Lipińska ma nadzieję, że rozpoznanie u niej zespołu nadpobudliwości psychoruchowej pomoże jej nie tylko w poprawie komfortu życia, ale wpłynie także polepszeniu kontaktów z rodziną i przyjaciółmi.

Zobacz też:

Blanka Lipińska zobaczyła ceny w sklepach i aż się zagotowała. Ma taką radę - pomponik.pl

Internauci zapytali Blankę Lipińską i ślub Barona i Kubickiej. Jej odpowiedź nie pozostawia złudzeń

Sandra Kubicka zdecydowała się na ślub z Aleksandrem Baronem. Zaważyła przeszłość muzyka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy