Reklama
Reklama

Problemy uczuciowe położyły się cieniem na jej karierze. Sydor spełnia się w innej branży

Joanna Sydor (49 l.) zyskała popularność dzięki roli Teresy w „M jak miłość”. W serialu była obiektem nieszczęśliwej miłości Pawła Zduńskiego, a w międzyczasie za kulisami produkcji rozgrywał się zupełnie inny dramat. Ostatecznie Sydor, rozczarowana show biznesem, postanowiła spróbować sił w zupełnie innej dziedzinie. Jak się okazało, z sukcesem. Tak teraz wygląda jej życie.

Joanna Sydor przez wiele odcinków skupiała na sobie uwagę fanów „M jak miłość”. Widzowie z zapartym tchem śledzili wątek granej przez nią Teresy, dla której stracił głowę Paweł Zduński. Krewni bohatera, granego przez Rafała Mroczka, nie ukrywali że jego związek ze starszą rozwódką nie budzi ich entuzjazmu. 

Reklama

Ostatecznie Teresa uniosła się honorem i podjęła decyzję o zakończeniu romansu. Jednocześnie za kulisami produkcji toczył się inny dramat. Porywy serca połączyły Sydor z jednym z reżyserów serialu, żonatym wówczas Mariuszem Malcem. Joanna rywalizowała o jego względy z Dominiką Ostałowską, która dla Malca rozstała się nawet z mężem. 

Joanna Sydor o miłość reżysera rywalizowała z Dominiką Ostałowską

Malec w końcu zdecydował się zostawić żonę, ale, jak się okazało, nie dla Ostałowskiej, lecz dla Sydor. Ona także dla nowej miłości zaryzykowała swoim małżeństwem. 

Jednak po tym, gdy uzyskała rozwód, Malec… nagle doszedł do wniosku, że jednak woli Dominikę. Sydor nie dała za wygraną.  Jak sama wyznała w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo”:

„Kiedy doszły do mnie plotki o ich romansie, przyznaję, walczyłam o tę miłość, byłam gotowa Mariuszowi wszystko wybaczyć”. 

Miłość Malca i Ostałowskiej nie przetrwała. Po latach Dominika zdecydowała się zdementować wszystkie krążące na ich temat plotki. W wydanym w marcu 2023 roku oświadczeniu zapewniała, że nie przyczyniła się ani do rozpadu małżeństwa reżysera, ani jego związku z Joanną Sydor. Jak przekonywała w swoim wpisie na Instagramie:

„Stało się to kilka miesięcy po ich rozstaniu i wiele miesięcy po moim rozstaniu z Hubertem Zduniakiem (ojcem mojego syna), którego przyczyną były całkowicie odmienne powody. Joanna Sydor już wiele lat temu przekazała mi list z przeprosinami za to, co wydarzyło się medialnie i nie tylko w związku z Jej oskarżeniami. Niestety list był napisany prywatnie do mnie, natomiast oskarżenia padły publicznie w wywiadzie udzielonym jednemu z tabloidów i do tej pory, przez 13 lat ciągle są powielane na niezliczonych portalach”. 

Aktorska kariera Joanny Sydor utknęła

Po odejściu z „M jak miłość” Sydor występowała w innych produkcjach, m.in. w „Samym życiu”, „Prawie Agaty” i „Belfrze”. Grała także w teatrze. Z biegim czasu doszła do wniosku, że show biznes ją rozczarował. 

W listopadzie 2020 roku zamieściła na Facebooku szczery wpis na ten temat. Jak wyznała:

„Szukam pracy i piszę zupełnie serio i poważnie. Może ktoś z was kochani ma możliwość obsadzenia mnie w roli w teatrze, w filmie, w serialu, reklamie, w audiobookach. Wiem, że czasy trudne, ale jednak wciąż coś się kręci lub rodzą się plany na przyszły rok, a ja, póki co, nie mam zupełnie nic".

Joanna Sydor całkowicie zmieniła swoje życie

Wtedy właśnie, po raz pierwszy publicznie, dała do zrozumienia, że chodzi jej po głowie pomysł zmiany branży. Jak dodała zachęcająco:

"Mogę też zaproponować usługi projektowania wnętrz, komuś, kto mnie zna i zda się na mój gust, wyczucie estetyki i wykształcenie na ASP, bo portfolio nie mam, więc musi być ten pierwszy raz". 

W przypadku Sydor nie chodzi o to, że urządziła jakieś wnętrze, ludzie chwalili, więc doszła do wniosku, że się na tym zna. Aktorka ma rzetelne kierunkowe wykształcenie

Mało kto wie, że oprócz dyplomu krakowskiej PWST ma też ukończone w 2014 roku studia na Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Od tamtej pory realizuje się jako projektantka, chociaż nie odmawia też zagrania ciekawych ról. 

W 2022 roku wystąpiła w filmie „Brokat”, pojawiła się na kilku galach i znów wróciła do swojego drugiego wyuczonego zawodu. Jest wspólniczką w jednej z cenionych pracowni architektonicznych, zajmującej się tworzeniem projektów zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów biznesowych. 

Zobacz też:

Gwiazda "M jak miłość" wdała się w romans na planie. Odbiła narzeczonego swojej koleżance

Nikt nie widział jej na czerwonym dywanie od lat! Joanna Sydor zaliczyła wielki powrót w świetnej stylizacji

"M jak miłość": Joanna Sydor zasłynęła jako serialowa pierwsza miłość Pawła. Co robi dziś?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Sydor | "M jak miłość" | Dominika Ostałowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy