Reklama
Reklama

Priyanka Chopra przyleciała do Warszawy! Ambasadorka UNICEF spotka się z uchodźcami z Ukrainy!

Priyanka Chopra (40 l.) w nocy z niedzieli na poniedziałek niespodziewanie przyleciała do Polski. Gwiazda przybyła do Warszawy, by spotkać się z uchodźczyniami z Ukrainy i przypomnieć światu, że wojna na wschodzie trwa nadal. Jak długo aktorka pozostanie w Europie?

Priyanka Chopra przyleciała do Warszawy! Ambasadorka UNICEF spotka się z uchodźcami z Ukrainy!

Priyanka Chopra jest ambasadorką dobrej woli UNICEF od 2006 roku. Z tego powodu postanowiła opuścić Los Angeles i odwiedzić Warszawę, by spotkać się z dziećmi i kobietami, które uciekły z Ukrainy z powodu napaści Rosjan. Pochodząca z Indii gwiazda wielokrotnie zabierała głos w sprawie trudnego losu uchodźców zza naszej wschodniej granicy.

Na Instagramie żony Nicka Jonasa pojawiła się relacja z pokładu samolotu a później - z warszawskiego spotkania z polskim oddziałem UNICEF. Aktorka na opublikowanym nagraniu przypomniała, że krytyczna sytuacja w Ukrainie nadal jest aktualna i świat nie może zapominać o tragedii naszych wschodnich sąsiadów.

Reklama

 

Priyanka Chopra -Kim jest?

Priyanka Chopra urodziła się w 1982 roku w Jamshedpurze. To indyjska aktorka kina Bollywood, modelka i zdobywczyni tytułu Miss World w 2000 roku. Od lat jest zaangażowana w działalność charytatywną. Prywatnie związana z muzykiem Nickiem Jonasem, którego poślubiła 1 grudnia 2018. W 2022 roku para powitała na świecie swoją pierwszą córeczkę.

Zobacz też:

Priyanka Chopra bez stanika w przezroczystej bluzce!

Priyanka Chopra i Nick Jonas od dwóch miesięcy ukrywają córkę! Dali jej przedziwne imię

Jacek i Ewa Cygan. Recepta ich wielkiej miłości: "Jest między nami harmonia"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Priyanka Chopra | Ukraina
Reklama
Reklama
Reklama