Reklama
Reklama

Premiera "Wesela" Wojciecha Smarzowskiego. Gwiazdy manifestowały na ściance!

Premiera "Wesela" Wojciecha Smarzowskiego jest jedną z najbardziej wyczekiwanych. Film trafi do kin już 8 października, ale wczoraj odbył się już pokaz dla zaproszonych gwiazdy. Nie zabrakło również nieoczekiwanej manifestacji...

"Wesele" jest ostatnio jednym z najczęściej komentowanych filmów. Widzowie już za kilka dni będą mogli przyjrzeć się jednemu z najmocniejszych filmów Smarzowskiego. Nie brak również kontrowersji.

W wywiadzie dla "Newsweeka" Wojciech przyznał nawet, że "ma świadomość, że wyleją się na niego pomyje". Pojawiają się również głosy, że nie będzie dużym zaskoczeniem - gdy "Wesele" zostanie w Polsce zakazane. Czy Polacy nie lubią być rozliczani z historii?

Na uroczystej premierze pojawiła się plejada gwiazd. Na czerwonym dywanie brylowali m.in. Agata Kulesza, Robert Więckiewicz, czy Andrzej Chyra. Panowie nie tylko przyciągnęli wzrok, prezentując się w dobrze skrojonych garniturach, ale i gorzkim manifestem.

Reklama

Gwiazdy manifestują na premierze

Robert Więckiewicz, Andrzej Chyra i Maja Staśko pozowali bowiem z kartką, na której był narysowany dom i napis: "Stop śmierci na granicy". Było to oczywiście nawiązanie do sytuacji, która od kilku tygodni ma miejsce na granicy polsko-białoruskiej.

5 października Prezydent RP, Prezes Rady Ministrów i Minister Spraw Wewnętrznych otrzymali również list otwarty w sprawie kryzysu humanitarnego na granicy i sytuacji dzieci. Został on podpisany przez Kawalerów Orderu Uśmiechu: Irenę Santor, Kwaśniewskich, Annę Marię Wesołowską, Agatę Młynarską i innych.

Jak myślicie, czy ścianka to dobre miejsce dla manifestacji?

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Danuta Holecka w końcu się doczekała! Zaskakujące wieści płyną z TVP!

Zdruzgotana Patrycja Markowska przekazała wstrząsające wieści i błaga o pomoc: Ciężko na to patrzeć!

Agnieszka Włodarczyk drży o dziecko. "Jak żyć bez strachu"

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Love Island. Wyspa miłości"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ! 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: wesele | Andrzej Chyra | Robert Więckiewicz | Maja Staśko | Białoruś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy